Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 2015-2016

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Sadece benim değil başta premier lig olmak üzere tüm büyük takımların sorunuymuş ki kontratsız adama teklif götürmemişler :)

O değil de potansiyel potansiyel dediğiniz adam 26 yaşında, farkındasınız değil mi? Öyle 19-20-21 yaşında genç yetenek falan değil, hani ilerisi için umut verir diyorsanız ona göre bir daha değerlendirin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hani genel olarak "bedava adam, alınsın tabii zararı yok. kendini geliştirirse ileride iyi oyuncu olur" diye savunulan bir oyuncu da ona göre belirteyim dedim.

Ben GS'ye gelene kadar genç biliyordum bunu, FM Wonderkidlerinde bahsi geçiyordu. Geldiğinde haberini okurken "26 yaşındaki oyuncu" ibaresini görünce şok oldum da baktım, doğruymuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Kazık yetmedi sanırım, zam yapıyorlar.

7 Eylül 2015 tarihinden itibaren Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig Kartları E-Bilet Sistemi Yıllık Kullanım Bedeli 29TL olacaktır.

Yapılacak bu değişiklik; 7 Eylül 2015 tarihi itibariyle E-Bilet Sistemi’ne yeni dahil olacak Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig başvurularında, 7 Ekim 2015 tarihi itibariyle de E-Bilet Sistemi Yıllık Yenileme Bedeli ödemesini yapacak Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig sahiplerine uygulanacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yıldız golcünün 3.5 milyon Euro olan maliyetinin 1.5 milyon Euro'sunu karşılaması gereken sponsor firma, ödemeyi yapmadı. Yönetim, krizle çok erken yüzleşti.

Antalyaspor yöntimi, 3 senelik sözleşme yapılan Samuel Eto’o’nun parasının sponsorlar tarafından karşılanacağını belirtmişti. Ancak işler planlandığı gibi gitmedi. Göğüs reklamı veren ‘İati’, 2 milyon Euro ’luk ödemeyi yapmasına karşın sırt reklamı için 1.5 milyon Euro vermesi gereken Antalya Mermer'in “1 milyon lira ödeyebiliriz” dediği iddia edildi.

Yıllık maaşı 3 milyon Euro olan Kamerunlu yıldızın, menajerine 400 bin Euro veriliyor. Ev ve uçak gibi ekstralar göze önünde bulundurulduğunda yıllık maliyet 3.5 milyon Euro'yu buluyor. Bu durumda Eto’o için ödenmesi gereken 4 milyon TL kalıyor. Sponsor sorununun çözülmemesi halinde, bu rakam Antalyaspor’un kasasından çıkacak.

Öte yandan Kulüp Başkanı Gencer, “Tüm maliyetini sponsorlar karşılayacak” demesine rağmen İati ve Antalya Mermer ile yapılan anlaşmanın da sadece 1 yıllık olduğu ortaya çıktı. Oysa Eto’o ise 3 senelik imza atmıştı.

(Radikal)

eto bitmiş

şaka maka kim antalyaspor'a sırt reklamı için 1.5m euro verir ki dememişler mi ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Kazık yetmedi sanırım, zam yapıyorlar.

7 Eylül 2015 tarihinden itibaren Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig Kartları E-Bilet Sistemi Yıllık Kullanım Bedeli 29TL olacaktır.

Yapılacak bu değişiklik; 7 Eylül 2015 tarihi itibariyle E-Bilet Sistemi’ne yeni dahil olacak Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig başvurularında, 7 Ekim 2015 tarihi itibariyle de E-Bilet Sistemi Yıllık Yenileme Bedeli ödemesini yapacak Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig sahiplerine uygulanacaktır.

inşallah 290 tl yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...