Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 2015-2016

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

souldarkorn said:

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29668721.asp

ONUR KIVRAK: KADRO DIŞI BIRAKILDIM

Onur'un kampta keyifsiz olduğunu gören Süleyman Hurma, yıldız futbolcuyla konuşmak istedi. Onur'un yürüyüş tarzından da rahatsız olan Hurma, "Kendine çeki düzen ver. Yürürken dikkat et" şeklinde bir ifade kullandı.

Hurma'nın bu yorumuna Onur'dan sert bir tepki geldi: "Ben bu takımın kaptanıyım. İstediğim gibi yürürüm!"

Tam komedi ya asdasdads.

Tam aziz kafası
Sosyal ağlarda paylaş

TS Onur a destek veren adamları oynatmamış,
zaten herifler biz avrupada yedek takımla çıkacağız önceliği lige vereceğiz gibi salak açıklamalar yapıyorlardı, sanırım başaracaklar.

Şota Arveladze, sosyal medyadan kaptanlarına destek veren oyuncular Erkan Zengin, Aytaç Kara, Uğur Demirok ve kaleci İbrahim Demir’i ilk 11’e almayarak bir anlamda takım arkadaşlarına destek veren futbolcuları da cezalandırmış oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de süper ligde oynayan oyunculardan ilk 11 çıkarsan Şampiyonlar liginde bile iddalı olur sanırım..

Kale; Muslera,Volkan

Defans ; Caner,Gökhan,Şener,Kjaer,Cicinho,Rhodolfo,Epureanu

Orta Saha; Sneijder,Nani,Ouerasma,Diego,Gökhan Töre,Podolski,Topal,Ozan

Forvet ; RVP,Gomez,Eto'o,Sow,Cardozo

Valla 22 kişilk şöyle bir kadro yaptım.Başkalarını da almak ister gönül ama bunlarda bile zorlandım.Forvet,kale,orta saha muazzam.Forvet hattına World Class bile dersin rahatlıkla.Bir defans sıkıntılı işte ama buna rağmen baya iş yapar en kötü CL çeyrek final gediklisi olur bu kadro :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ama şimdi :)İlk 11 di aslında kafamdı direk sonra 22 ye tamamladım aklıma gelenlerle.Bu kadroda 3-5 oyuncunun yeri değişir ama heralde direk 11 kursam;

Muslera

Gökhan - Kjaer - Rhodolfo -Caner

Nani - Sneijder - Diego - Querasma

RVP - Gomez

Bi tek Diego sıkıntılı ama bu sezon baya baya kasacak kendini çift yönlü oynamaya ondan onu koyuyorum ben.Ayrıca orta sahaya Meireless'i koymayı unuttum :)

Melo da gitmeseydi Diego yerine onu koyar, taş gibi takım çıkardı ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

5 yerse 6 atar abi.Fenerbahçe o zaman bu sezon başarılı olamaz bu mantığa göre.Neye göre 5 yer diyosun?Orta saha yüzünden.Ee en fazla Topal'ı ya da meireless'i koyarsın.Kanatlar gerçek kanat çünkü.Gidipte Nani ve Querasma gibi 2 hayvani kanatın varken hamiti koymazsın heralde.Sneijder'i kesebilecek adam yok.Bir tek diego yerine dmc koyarsın o kadar.Emin ol 5 yemez bu kadro.Özveride bulunacaklar yoksa zaten başarı gelmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...