Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

daily falan yapayım diye dominion girmiştim, 1v4 kalınca elektrik gitti. adamların dördü de gözümün içine bakıyordu. ölürdüm büyük ihtimalle ama böyle de fuck dis deyip alt f4 basmışım gibi oldu :(

ha bi de gelince odamın sigortası atmış. 5 dk fazladan karanlıkta oturdum mal gibi, ona daha çok canım sıkıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar güzel dayak yiyorum ki, sanat eseri gibi. Shogoku gerinirken koşarak kanabosuna kafa atıyorum, valkyrie kalkanı ağzıma, mızrağı gözüme sokuyor durduramıyorum,Lawbringer mızrağının üstünde bayrak diye sallıyor, kensei-warden falan hakgetire. Ama dayak yiye yiye dayak atmayı öğreniceğime inanıyorum.

Dodgeler de sizde sıkıntı oluyor mu? Ben yapıyorum ama sanki oyun algılamıyormus gibi bir his oluşuyor.Bazende tek dodgemı çift olarak algılıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse çok kötü bi input bu arada bu oyunda block için, hele PK ve orochi oynuyosan. Feint sırasında zamanı doluyo blockun, sola savurdun ya, tekrar sola savurman lazım ve onun için 0.3 gibi bir saniyen var, bütün o süre boyunca mouseu sola çekiyo olman lazım böyle bütün masayı gidicen dfgkjhdfg
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ben de bir deneyim. ben sadece yukarıda sıkıntı yaşıyorum ama sanırım o benim yetersizliğimden
Daesu said:

ben releaseden beri doru düzgün block yapamıyordum, hatta 2 gün önce xunnla brawl atarken rage attım cıktım.
biri streamde fullscreen, mouseblock lag yapıyor bazı kartlarda dedi, harbi nededim borderless normale döndü blocklarım.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

cent ne kullanacak ya? shield + 1h short weapon mı verecekler aynı warlord gibi?

Ya aynı şeyi ben de düşündüm. Hani tarihsel olarak Tower Shield + Gladius kullandılar. E warlordun kalkanı değiştirince aynı şey oluyor. Belki moveseti oldukça farklı yaparak çözüm bulurlar. Ben de merak ediyorum.

Ah oyuna dual wield kullanan bir heavy gelse... D2 barb gibi dolaşabilsem.... Zerk ve pk çok sinek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...