Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

jonq said:

Oyun beni bir gün de baydı ya. War of the Roses bile daha keyifli idi.

10 kat iyiydi rahat şu oyundan, kıymeti bilinmedi ubisoft gibi reklamcı olmadığı için arkasında.

şu haliyle bu oyunun hakkı 15-20$, ne oyun modunda çeşitlilik var ne de harita. steam'de benzeri f2p oyunlar var. social sistemi ve networking de tam bir facia. 60$ verip sonra tam dövüş ortasında "wait a minnit, resyncing host" vs mesajlarıyla donmak, oldu ubisoft.

ha f2p olsa sıkılana kadar bir hafta oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

iki tarafta da sudden death esnasında "error occurred, returning to menu". bravo ubisoft.

beta deyip geçilecek bir durum yok çünkü oyun tasarımı angutça. düşülen maça tekrar girilemiyor hemen dönüp ki bunun olmadığı bir oyunu neredeyse hiç görmedim, bu fiyattakiler arasından hiç görmedim hele.

tam böyle "konsol oyuncusuna bunu layık gördük" tasarımı.

oyun grafik ve atmosfer olarak en başarılı, karakter çeşitliliği ve konsept tasarımları da başarılı, customization da fena değil. allkeyshop'ta fiyatlar dibe vurunca oynanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

adam 30sn'de chain revenge 3 kere açtı 3 kişiye karşı, şaka gibi.

of ne kadar iğrenç konsol arabirimi, esc/sapace kombolarıyla boğuşmadan maçtan bile çıkılamıyor. gereksiz faction war update geciktirmeleri bypasslanamıyor, illa seyrettiriyor filan. zaten o kadar anlamsız bir faction war sistemi ki yani her maçta onunla uğraştırması illa.

sync yaparken oyundan bile çıkılmıyor, 1995-tier networking. alt+f4 ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

göstere göstere sallamıyoruz, arkasından vuruyorsun gene otomatik blokluyor. arkadan blok çalışan bu türdeki ilk oyun herhalde. bleed'li ölmek üzere adama gelip biri koyuyor kill alsın diye, revenge açılıyor tam komedi yani.

ayrıca mesele guard'dan gelen revenge değil sırf, gearını takınca injury'den inanılmaz geliyor zaten herkes öyle giyiniyor besbelli. adam canı düşük sınıf değilse kesin hp bitene kadar revenge geliyor, ama mesele bu değil. revenge bitince tekrar revenge, tekrar revenge açabilmek üstüste. revenge açılınca zaten salla babam salla, bedava knockdown ve interruptsız ataklarla en vurma özürlü adamlar bile iş yapıyor.

ya da revenge sadece hp versin, god mode açmasın. neyse oyunu alanlar görür sonra nasıl nerf yiyeceğini bu olayın, ben şimdiden yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...