Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

O da doğru da sonuçta stark, Jon'un elini ayağını bağlamaya yeter. Arya'nın yaşadığından bihaber olduğu için düşünmemiştir asfd

Tyrion ve Sansa şu an ele geçirmesi çok zor hedefler değil mi yahu. Bi de Tyrion alması savaşta nasıl bir avantaj sağlayacak? Khaleesi Tyrion için savaşı riske sokar mı ki?

Sosyal ağlarda paylaş

simdi su ana kadar yayinlanan kitaplarin page countunu, yayinlanan bolum sayisina bolup. bolume kac sayfa dusuyor. yani dakikaya kac sayfa dusuyor bakip, sonra da adamin boktan sahnelerine kac sayfa dusmus bunun karsilastirmasini yapip

ne yani 10 sf adamin sadece bok temizlemesini mi anlatiyor?

diye sorarim da vaktim yok hesap yapmaya.

zaten konspeti anladiniz. proof of concept icin birisi usenmez ise hesaplar.

kotu degil ama gereksiz
Sosyal ağlarda paylaş

Normaldi bence ilk bölüm, twist veya büyük aksiyon geleneği çok yok zaten dizinin ilk bölümlerini düşününce.

Bu sezon fanların istediği tüm intikamları, birliktelikleri, ölümleri veya zaferleri verip heroic ve romantik anlarla süsleyip verecekler gibi hissettiriyor bana. Savas sahneleri daha da artabilir süre cinsinden buna paralel olarak.

euron

cersei'ye evlilik teklifi güzel hamle bence. karşılığında ne getirirse getirsin jaime ölmeden evlenmeleri mümkün değil. o yüzden bir savaş sırasında euron'dan bağımsız da olsabilir, jaime ölür bence bu sezon.

Euron yeterince başarılı olursa bu sezon bir red wedding daha izlettirebilir bence bize sdffg. Arya bunların olası düğünde cercei'yi harcar.

Cleagane sahnesi tuhaftı, merak uyandırdı harbi o cesetlere neden o kadar ilgi gösterdi.

Little finger pasif sayılır uzun süredir ki bn bu sezon ne yapacağı çok merak ediyorum. Sadece evlencek karı arayan bir gavat portresi çiziyor bi süredir. Sansaya evlenme teklifi edip , cercei sonrası throna yürümeye calışırsa çok eğlenceli olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...