Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

eauh ben de öyle hissedicem eminim, yavaş oynamaya çalışıyorum o yüzden. ama Velen filan bitti mesela hemen hemen ve şimdiden özlüyorum.

baron reyis...

yalnız oyunda sanırım şu an için tek sevmediğim şey bazen çok abuk, yüksek level mobların çıkması karşıma. level 14 mü 15 mi ne oldum, hala karşıma level ?? mob çıkabiliyor Velen'de.
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim gibi farklı karakter buildları yapabileceğin bi oyun değil bu, hazır witcher bi karakter olarak başlıyorsun ve yalnızca kılıç-büyü-simya üçlüsünden hangisine daha yatkın olduğunu belirleyecek şekilde skill veriyorsun. Atıyorum büyü skilllerine hiç puan vermesen de kullanabiliyorsun ve endgamede bile işine yarıyorlar.

Kılıç olayında fast attack/light armor - slow attack/heavy armor ayrımı var, büyü dediğimiz wizard vs bi casterlık değil sign diye geçen 6 tane basit cantrip biliyor witcherlar bunların etkinliğini arttırıyorsun (gerçi fire olanla böyle lvl20 gibi flamethrower build yapma şansın var ama geç şimdilik) , alchemy da işte potionlar flasklar bide el bombaları falan. Konsept canavar avcılığı olunca üçünün de işe yaradığı durumlar var, journalda detayları bulup her yaratığı zayıf yönünden kesiyorsun.

Ranged build yok, bi tane xbow var uzaktan iki tane ok atmak için ama o da işe yaramıyor pek. Skill treede puan verirsen sağlam bi debuff aracı haline geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz oynadım. Hikayesi sardı. Konusmalar falan guzel yazılmış. Combat ı da guzel. Signlardan ignite atan disinda kullanisli birsey bulamadim kalabalik figtlarda.

En kotu yani dunyanın in gayet buyuk olmasina ragmen hop tabelaya tikla teleport ol gibi seylerin olması. Minimapte guvenli yolunu da gosteriyor zaten haldur huldur quest tamamlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen fast travel işi olmasa bayarsın bi süre sonra. bazı görevlerden sonra signpost'a dönmek bile zor gelebiliyor :D

zaten bazıları mod kurup istedikleri zaman istedikleri noktadan fast travel yapmış sanırım ama bazen görev sonrası yolda geri dönerken devam niteliğinde biriyle veya bi şeyle karşılaşman gerekiyo, onları falan piç ettikleri olmuş çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

biraz oynadım. Hikayesi sardı. Konusmalar falan guzel yazılmış. Combat ı da guzel. Signlardan ignite atan disinda kullanisli birsey bulamadim kalabalik figtlarda.

Queen'e puan verirsen güçleniyor ilerde. Kalkan açıyor. Kalkan hasar alınca seni iyileştiren veya vurana knockback veren queen skill'leri var.
Sosyal ağlarda paylaş

evet boss larda shield baya kullanisliymis yuksek dmg li hitlere karsi iyi.

Botchling questine geldim main questline i takip ediyorum daha level 3 üm, required level 6 diyor wtf. Neyse basladik yapayım dedim. Lumberkin e donusturmeyi sectim. 2 wave wraith temizledim zor bela. En son mind control sign i işe yaramadı veled donustu yaratiga. Sonrası raid boss unu sololuyor gibiydi zaten. 5 dk boyunca fight yaptım hp sinin %10 u gitmemiş daha. Skerler dedim eski save e dondum.

Bu olayıda begenmedim keşke level zoneları falan koysalarmış haritaya git surda level al falan diye. Soru isareti var gidiyorum onca yol ben level 3 üm moblar level 9.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...