Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

nerflenirse diye kart kirmadan stoklayip bekletmek nede olsa seneye yenisi cikicak diyip iphone/ ekran karti vs almamak gibi birsey bu oyunda

ben kiriyorum, kart yapip keyfime bakiyorum. son nerfleri hoardlasaydim bi minimum 3000 dust almistim ama boyle abidik gubidik decklerle eglenerek oynadigim saatler var olmiycakti ve coktan bayicaktim oyundan
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Paladinde nedense renozoth decki kurdum. Baya iş yapıyor ama 2x aldor,keeper,truesilver vs kullansam daha iyi olmaz mı diye düşünmüyor değilim. Ama reno da bildiğiniz reno yani, oyun döndürüyor.

deck

Equality(Board control)
Acidic Swamp Ooze(silahlar her zamanki gibi varlığını sürdürüyor)
Doomsayer(Board control)
Knife Juggler(Justicar ile sinerjisi var da, earlyde gelince artık salıyorum direk ortaya.)
Loot Hoarder(Draw)
Wild Pyromancer(Equ kombosu için bile yeter.)
Acolyte of Pain(Draw)
Aldor Peacekeeper(Olmazsa olmaz.)
Brann Bronzebeard(MCT, Argus, Kodo, Tuskar, N'Zoth ile sinerji)
Mind Control Tech(Baya iş yaptı)
Truesilver Champion(Lazım)
Blessing of Kings(Faydalı)
Consecration(Aoe)
Hammer of Wrath
Defender of Argus(Anti aggro)
Keeper of Uldaman(Olmazsa olmaz)
Murloc Knight(Board Contol)
Spellbreaker(Silence)
Solemn Vigil(Draw)
Mukla's Champion(Justicar ile baya iş yapıyor öyle demeyin.)
Stampeding Kodo(old school yeah)
Tuskar Jouster(heal)
Justicar Trueheart (Sinerjisi bol)
Reno Jackson ( Oyunun kaderini değiştiriyor.)
Sylvanas Windrunner( :) )
The Black Knight (Tekrar metaya girdi.)
Lay on Hands (Heal&Draw)
Tirion Fordring ( :) )
N'Zoth, the Corrupter( :) )
Sea Giant(Justicar ve Murloc Knight ile Sinerji)

BGH ekleyebilirim belki. Humility düşünmüyorum. Önerisi olan var mı? Baya hoş oldu aslında. Win Rate fena değil. Hammer of Wrath ile de mana wyrmleri ve şu 1 manalık kanser shaman minionu arkada kalınca çekebiliyorsun. Kart da çektiriyor. Birkaç çıkarılabilir kart var aklımda.

Şu deck ile karşımdaki adama yaptıklarımı bana yapsalar çok pis küfrediyorum. Son eleman şunu da çok pis yedi.

Sosyal ağlarda paylaş

ilk gün
42 pack'te 1 leg 4 epic açmıştım

bugün şu 7 winlik görevi yaptım;
5 pack'te 1 leg 2 epic çıktı, leg de yogg. şaşırdım baya.

yine dün gondar karşim sayesinde onu izleyince gelen classic packten de al'akir çıkmıştı.

bi de kendim n'zoth craftladım. oh.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

nerflenirse diye kart kirmadan stoklayip bekletmek nede olsa seneye yenisi cikicak diyip iphone/ ekran karti vs almamak gibi birsey bu oyunda

ben kiriyorum, kart yapip keyfime bakiyorum. son nerfleri hoardlasaydim bi minimum 3000 dust almistim ama boyle abidik gubidik decklerle eglenerek oynadigim saatler var olmiycakti ve coktan bayicaktim oyundan
2 den fazla full refund hakkı vermemeleri lazım bence
Sosyal ağlarda paylaş

İlk gün dust bol geldi pek düşünmeden huhuran craftladım, pişmanım çok :D oynanmıyor mid hunter sanki. Oynansa da o kadar tatmin etmiyo zaten class. Standart oncesi biraz camel hunter oynamıştım hoşuma gider gibi olmuştu oysa.

Şimdi bi legendarylik dustım kaldı, fandral ya da yoggsaron düşünüyorum.

Astral druid oynuyorum çok zevkli (yshaarj çıkmıştı) ama astralsız ramp daha stabil tabi, kolento yapmış bi tane ramp az izledim de fandral harikalar yaratıyor gibi, ben o kadar kullanışlı olcagını düşünmemiştim

Yoggsaron için hala şüpheliyim çok
Onu da miracle rogue'a ekstra win kondiyşın olarak düşünecek oluyorum zaman zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...