Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

4 normal, 1 gold Ancient of Lore
5 normal, 1 gold Force of Nature
6 normal, 2 gold Keeper of the Grove
16 normal, 2 gold Ironbeak Owl
sadece 3 normal BGH :(
3 normal, 1 gold Blade Flurry
sadece 5 normal Knife Juggler :(
15 normal Leper Gnome
7 normal, 1 gold Arcane Golem
sadece 3 normal Molten giant :(
9 normal, 2 gold Master of Disguise

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sosyal ağlarda paylaş

son 2 sezondur sapık gibi maly rogue oynuyorum ben de, blade flurry üzdü hem manasının yükselmesi hem hero dmg'inin gitmesi biraz fazla değil mi yahu? :(

golden knife juggler, keeper of the groove'um fazladan FoN BGH falan vardı, temiz 3000 küsür dust ordan geliyo ona sevindim eheh

leper gnome'un deathrattle'ı 2'den 1'e çekilse daha iyi olacakmış sanki
knife juggler'a bi tık daha acımasız davranılabilirmiş
arcane golem'e nerf geleceğini beklemiyodum çok iyi olmuş

hayırlı uğurlu olsun ya
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/20097355/keeping-hearthstone-fresh-4-20-2016

nerfler açıklanmış.

druidi öldürmüşler, gömmüşler, sonra cıkartıp 1 tur daha sıkıp kafasına yine gömmüşler.

BGH 5 mana olmus troololo

HAHAHAHA GEBER DRUID

axedice'a selpak atıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada druid kombo'su gitti eyvallah ama savage roar ve fon yine de kullanılabilir düzeyde kalmış
patron destesinin nerfden 2 sezon falan sonra geri dönmesi gibi bişi olabilir hani
sonuçta druid'in yine taşaklı minyonları var, öyle kolay remove edilemiyo druid'in sahası ucunu kaçırdın mı, 3x2/2'yi bile ortadan kaldırmak sıkıntılı, soraki turn double savage roar falan tehlikesi baki kalabilir hane... ihtimal yok değil
Sosyal ağlarda paylaş

blade flurry için de öyle bi kartın olması rogue'a kart dizayn ederken bizi sıkıntıya düşürüyo falan demişler, eh madem düzgün bi weapon ve weapon etkileşimi spell çıkartıp hakkını geri iade etsinler yoksa meh yani. zaten oynaması zor bir klas
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeet yavaşta charge'lı ne varsa piyasadan kalkacak inşallah. Bazı charge'lı olmayı hak eden kartlar dışında kalan hepsine acayip kılım zaten.

Silence için daha ağır bir nerf bekliyordum, düşündüğüm kadar rahatsız etmiyormuş adamları demek ki silance olayı.

Druid için hiç üzülmedim, süper kontrol druid destelerim sırf bu combolar yüzünden yeterli taktiri göremiyordu.

Blade flurry nerfi çok ama çooooook abartı olmuş, yani sadece minion olmasına lafım yok ama 4 mana oha yani.

Knife Juggler bence daha büyük bir nerfi hak ediyordu ucuz atlatmış. Kartı öldürmeden değerini korumuş resmen Bliz bu sefer. 2 manalı diğer minionlara karşı 1e1 takas şansını almışlar elinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...