Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

ethereal conjurer azure drake'den 10 kat daha iyi bu arada. direk ihtiyacın olan spelli çekiyorsun. 6/3 de güçlü body 3 hp ye rağmen.

bu jweled scarab'lı bi mage oynadım bi süre fatigue, birinden ice block diğerinden echo çıkartıp duruyodum acayip iyi kartlar <3

bu ay kendime quest yaptım sadece druid oynuyorum, golden hero'ya 200 win kaldı. önümüzdeki ay da mage oynayacam aynı şekilde. legend olmak aşırı kastırıyor madem ben de kendime başka bi challenge üreteyim dedim. dayanamayıp yeminimi bozmazsam iyi.

gittim fazla dustlardan bi cenarius yaptım hatta madem sadece druid oynuyorum dedim, control/ramp druid falan denedim ama stabilite yakalayamadım ne kadar eğlensem de. gözümü karartırsam tree of life, mulch falan da craftlayıp druid'in ciğerini sökeyim diyorum ama tek yol combo sanıyorum boşuna kasmamak lazım belki de.

varsa hani alternatif underdog en azından %60 win rate yakalayabilecek druid deckleriniz alayım (aviana da craftlama sapıklığını yapmam ama sanırım :P)
Sosyal ağlarda paylaş

ya gerçekten sokucam bu oyunun rng'sine ....... arkadaş perfect oynuyorum elin mal hunter'ına karşı, ne healbot, ne reno geliyor 18 kart çekmişken, adam da 2 animal companion'dan 2 huffer çıkarıp yeniyor.
bazen kafayı çizmemek elde değil.

bu sezon da renoladin sonrası renolock oynuyorum, o da baya zevkli, tavsiye ederim. ama paladin daha stabil gibi geliyo sanki bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...