Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

tamam eyvallah. gitsen bi 60 pack gömsen mesela kartların tamamlanmayacak yine ama oynarken alacağın zevk artacak örneğin. yanlış mıyım? en azından benim düşüncemde olay böyle.

Abi zevk meselesi. Ben almam mesela. Ben hiç bir zaman çok competetive olmadım. Arenadan daha çok zevk alıyorum mesela. Ha az önce horoororokn cocuklugundan bıktığımdan goldların beline vura vura boomu yaptım. Allah belanı versin boom.
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN

Blizzard CS EU ‏@BlizzardCSEU_EN 3 dk.3 dakika önce

The technical issues we mentioned earlier are still being worked on. #BlizzCS
6 beğenme
Blizzard CS EU ‏@BlizzardCSEU_EN 1 sa.1 saat önce

Some #Hearthstone players may be experiencing latency or disconnections. We are investigating this now.
11 retweet 20 beğenme
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
Bi reno paladin decki yaptım arkadaşla birlikte. Toplamda 30 maç attık win rate çok iyi. Tüm matchuplara karşı iyi (zoo ve gerçek midrange palalara karşı zayıf biraz)
Legend olursam paylaşırım

duz midrange pala ile basladim bu sezon.. baya iyi metaya karsi su an..

sabah 10 kusur winstreak yapip 10 oldum kolayca..
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

bu başlıkta deck paylaşsak fena olmiycak meta çok karıştı raptor rogue da gelince. iyi sonuç aldıgınız deckleri paylasırsanız sevinirim. ne oyniyim diye bi saat düşündüm en sonunda dota maçı izledim sıkılıp.

Dün kontrol raptor rogue ile quest yapiim dedim 2 win... 4 maç üst üste kaybettim ranked. Yine aggro coşuyor Rank 10 ve altında... Aggro versiyonu oynamak lazım. Onun dışında Renoladin ve renolock hala viable. Bunlardan birini oyna derim. 2 muster 2 minibot yaptım ben. Çok güzel dövüyorum.

Ama dediğim gibi aggro yine Come back yapıyor gibi. Ona göre tweak etmeniz lazım decklerinizi biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sloth said:

bu başlıkta deck paylaşsak fena olmiycak meta çok karıştı raptor rogue da gelince. iyi sonuç aldıgınız deckleri paylasırsanız sevinirim. ne oyniyim diye bi saat düşündüm en sonunda dota maçı izledim sıkılıp.

Dün kontrol raptor rogue ile quest yapiim dedim 2 win... 4 maç üst üste kaybettim ranked. Yine aggro coşuyor Rank 10 ve altında... Aggro versiyonu oynamak lazım. Onun dışında Renoladin ve renolock hala viable. Bunlardan birini oyna derim. 2 muster 2 minibot yaptım ben. Çok güzel dövüyorum.

Ama dediğim gibi aggro yine Come back yapıyor gibi. Ona göre tweak etmeniz lazım decklerinizi biraz.

reno pala oynamaya basladım henüz rogue görmememe rağmen win rate fena degil diyebilirim. mesaj kutuna battle tag gönderdim eklersen sevinirim. tavsiyeler için teşekkürler.

bir de wing 4 aralık'a mı kaldı ? hiçbir yerde blue post göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...