Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

CW baya azaldi evet ama meta cok guzel oldu ya..

son adventure oncesi ranked playde karsima secret pala, cw, combo druid ve az biraz da locktan baska bi sey gelmiyordu.. su an her class farkli buildlerle gelebiliyor.. cok mutluyum..

bir tek kanser agro shamanlar fazla gibi biraz.. onlarin buildi de riskli ama hep bir sey top deckliyor karsima gelenler.. cok uyuz oluyorum :P..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

CW baya azaldi evet ama meta cok guzel oldu ya..

son adventure oncesi ranked playde karsima secret pala, cw, combo druid ve az biraz da locktan baska bi sey gelmiyordu.. su an her class farkli buildlerle gelebiliyor.. cok mutluyum..

bir tek kanser agro shamanlar fazla gibi biraz.. onlarin buildi de riskli ama hep bir sey top deckliyor karsima gelenler.. cok uyuz oluyorum :P..

yok yine aggro yükselişte son 5 gündür falan.

yine normalden fazla secret paladin, aggro shaman, tempo/aggro mage ve zoo geliyor. perşembeden beri hastaydım evden çıkmadım bugüne kadar. hep bu deckler geliyor.

bunların üstüne renolock, freeze mage, face hunter ve midrange hunter geliyor birazcık. ama üstte yazdıklarımın sayısı çok daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:
Samana laf yapan adam hunter oynuyor...

bana mi diyorsun :)

walla oyuna basladigim donemler haricinde hic face hunter oynamadim.. sebebi de becerememem.. genel olarak agro oynayamiyorum pek.. oynadigim classlar hep control..

spectate mi ettin anlamadim ama tek bir hunter deckim var.. o da midrange zaten.. gordugun odur :)..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...