Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

Laraken said:

olum benim ev gitmiş, ki yıkılmamıştı, başka bi patinin kurulma aşamasındaki evi görünüyor orda. nası lan?

hayda ne olmuş ya? kim kesmiş evini ben bi de sen çıktıktan sonra çitleri tekrardan kapadım ettim.

binalarda server geriye gitmiş ama karakterlerde bişi yok dsfds. nası becerdilerse artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha o zaman benim ev falanda gitmiştir , lan içinde ki malzemeler gitmeyeydi bari akşama onları guilde verecektim firewood falan. Neyse , bu arada Pati 2 başlasa iyi olur bence zira şimdiden deli gibi büyüdük. Bu arada istanbul gibi çarpık yerleşmeyelim bak yukarda ne güzel adamlar düzenli şehir kurmuş birisi çıkıp o düzenlemeyide umursatsın sonra ilerde sıkıntı yaşamayalım. Duvar muvar için toplama kısmına her türlü ameleliğe hazırım zaten sabahtan beri rock ve firewood topluyodum sonra işe geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana yüksek seviye silah zirh icin gerekli materyal listesi lazim.
Haritada nerelerde oldugunu tespit edip yerlesmek dogru geliyor.
Tam kaynaklarin dibinde olmak ilk hedef yapacaktir sehri .
Buyuk loncalar degerli bolge icin savasirken yakinlarda kurulup aradan ganimet cikarmak hep en karlisi olacaktir.

http://forum.paticik.com/thumbnails/c4a/2bb/8a5/764/578/8e5/8d7/e41/fdd/df8/a1_450xNULL.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Hırsızlık hic bu kadar güzel olmamıştı . Fakat dün cok fena kıstırıldım kacmak icin koy duvarını yıkmak zorunda kaldım vandalizim cezası olarak 2.8 saat boyunca kırmızı kalmak bu süre boyunca her oldugumde %100 loot ve skill kaybı olayı ile uyarıldım . HArsh loot okde skill kaybı cok acımasız olmuş .
Oyunda online olmak gerek bu süre boyunca . YOksa süre gecmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

'başlama bolgeleri'

The first boat drops you off in the bottom left hand corner of the island, close to the southern plateau wastelands and the center of the volcanic looking area of the map.

The second boat drops you off in the bottom right hand corner of the map, near the wetlands and closer to the desert.

The third boat drops you off in the upper left hand corner of the map, connected to the mainland by peninsula-like islands and is near the northern wastes as well as the desert.

*ayrica klasik Rus dışlama hareketleri baslamis avrupalilar arasinda
http://steamcommunity.com/app/361800/discussions/0/618463446166057366/

*Fransizin teki de friendly newbei guild acmis sol ustte ama üye limit 30 tabii http://steamcommunity.com/app/361800/discussions/0/618463446163825684/

*sprintle ziplayip duvarlari aşma olayi mi var ?
öyle ise bosuna duvar kasiyorsunuz. alternatif olarak bir dener misiniz ahsap barikat arkasina taştan duvar gormustum bir ekran goruntusunde

*i5 8gb ram ile fps sorunu yasayan olmus . benzer donanıma sahip arkadaslardan sorun yasayaniniz oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

csubasi said:

*sprintle ziplayip duvarlari aşma olayi mi var ?
öyle ise bosuna duvar kasiyorsunuz. alternatif olarak bir dener misiniz ahsap barikat arkasina taştan duvar gormustum bir ekran goruntusunde

Yandan bina varsa veya crafting house catısın cıkıp duvarların uzerinden atlıyarak kaleye giriyorsunuz .
Oyun beni hırsızlık uzmanı yaptı yaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...