Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

ben de hep alıyorum böyle oynamıyorum o yüzden bu sefer atlamadım hemen.

en son baktıkdan sonra 200-300 yorum daha gelmiş nerdeyse kötü diyen yok.

keşfedilcek büyük bir harita oyunculara raslıyorsun devamlı

bir kaç video izledim crafting baya güzel gözüküyor hem skill var yaptıkca artıyor artıkca yeni şeyler çıkıyor.

nerdeyse her türlü skill var hayvancılık farm zırh silah hepsinin yapısı olayı farklı oraları yapıp kasa biliyosun, hayvanları üretebiliyorsun dişi erkek bulursan.

son olarak herkes baya potansiyel var diyor tek yakındıkları şey ise çok bug varmış oda normal erken erişim oyun için.

her an alabilirim buda elimde patlar mı bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

dayanamadım aldım adventure pack'ı daha düzgün bir şey yapamdan sarmaya başladı kesinlikle kötü bir oyun değil belli.

oyuna girdim gece ilerledim göz gözü görmüyor ilerde bir ateş gördüm yaklaştım 3 kişi başında yenimisin gel ateşte bekle falan dediler.

biraz oynıyım ayrıntılı yazarım.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk kısa izlenim

Skill olayı Ultimanın tıpkısının aynısı ek olarak yapılar falan yapıp ordan bir şeyler yapıyorsun oralara gelemedim daha, aynı ultimada olduğu gibi statlar skillere bağlı ağaç kesersen str con falan artıyor sword kasarsan dex gibi, skill cap 400 istediğin gibi doldurusun.

crafting çok rahat ve zevkli yapılcak malzemeleri üstüne gelince gözteriyor bir yerlere bakmana gerek yok, mesela carpentery'de sırada ne açılcak ne malzeme istiyor gösteriyor hemen bakıp gerekenleri topluyosun.

yaptığın çalışma masası yada yapıları sadece sen kullanabiliyosun ama biri gelip yıkabilir, bazı yapılar olan yerlere yaklaştım zopalarla kovaladılar :)

yada yolda tüm mal varlığını sandığa doldurup sırtına yüklenmiş biri gördüm sırtına alınca yere bırakmadan bir şey yapamıyor zopayı koyup kafasına konacakdım tüm mal varlığına döndüm gittim sonra, böyle herkez bir koşuşturmacada bir şeyler yapıyor çok free ve yaşam olan bir ortam var.

geceleri ateş yakıp beklemeniz lazım meşalede olabilir yaratıklar saldırıyor

boş durmaman lazım karnın açıkıyor devamlı 8tl fazla verip pacl olanı almanız tavsiye ederim fazladan 8 slot bag ve ekmek çok işe yarıyor başlangıçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...