Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

bir silahlar bir zırhlar buldum inanılmaz adamların kalesi sanki gelicekten geliyor fakat malları calmaya calıstıgımda vicdanın el vermiyor dedi anlıyamadım . en cok da mitril cift el kılıc vardı cok yuksek vurus gucu ile eldivenleri gorucektiniz hele .
üzerim caldıklarım la dolu 48 saat gecmesini bekliyorum kırmızılık gitsin diye çok güzel kuytu bir yere saklandım .
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam millete ev şehre duvar yapacağımız malzemeyi arkadaşlar çalmasaydı daha ilerlerdik ama yurdum insanı işte yapacak birşey yok.

Guild kotası doldu, yeni adam alamıyoruz, herkes bir çözüm ararsa sevinirim olmadı pati II kuracaz.

sarmaşık firewood coal copper toplayın akşam hanımdan kaçıp gelebilirsem yeni evlerin etrafınıda duvarlarız.

yıkılan binalar için üzülmeye gerek yok moblardan düsen coin ile tamir edebiliyorsunuz, bir zahmet fazla coin i olan arkadaslar duvarlara da el atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

Dün akşam millete ev şehre duvar yapacağımız malzemeyi arkadaşlar çalmasaydı daha ilerlerdik ama yurdum insanı işte yapacak birşey yok.

Guild kotası doldu, yeni adam alamıyoruz, herkes bir çözüm ararsa sevinirim olmadı pati II kuracaz.

sarmaşık firewood coal copper toplayın akşam hanımdan kaçıp gelebilirsem yeni evlerin etrafınıda duvarlarız.

yıkılan binalar için üzülmeye gerek yok moblardan düsen coin ile tamir edebiliyorsunuz, bir zahmet fazla coin i olan arkadaslar duvarlara da el atsın.

Şu kısım o kadar gıcık edici ki! Köşeye tarla gibi bir şey kurdum şehrin içinde linen için hammadde yetiştiricem, milletin aç gibi toplaması yüzünden seedlerim de bitti patladım resmen. bizim olduğumuz harita da o bitkiden hiç bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

ahah gecenın videosu, 10vs1'de adam kesemeyişimizin resmidir :D

ahahah simdi gördüm ne güldüm dün gece ya. Biz onu alırdık aslında ama komple pk olurduk...

abi allah rızası icin acık bırakıp gidin account u pk'lıgınız gecsin (online zaman ile siliniyor sanirsam) sonra böyle baka kalıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...