Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

Mighty_THoR said:

şehrin hali içler acısı herkes abuk subuk işler yapmış hadi neyse deyip duvar çekelim dedim, bir allahın kulu bir twig bile vermedi, bundan sonra selametle hayatta uğraşmam.

abi ıyıde organize degiliz sorun o, mesela surada dırek gorev paylasımın yapmamız lazım

stream acsana oynuyosaniz
Sosyal ağlarda paylaş

1- iletişim yolu bulmamiz lazim .
2- kim ne yapacak bi iş dağılımı yapmamız lazım. malzeme olayını tedarik ve ihtiyaçları belirledikmi combat ve magic skillere geçebiliriz ama önce hayatta kalmamiz lazim. Main craft ve survival skilleri bölüşelim.

ben bs olmak istiyorum da ilk nasil başlıcam bulamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şehiri genişlettiğimiz gibi yer bitti abi

millet 3 er 5 er bina atıyor her binası ayağında olsun, bir sürü cabini olsun deposu olsun vs.

şu an bunla uğraılmaz tabi de normalde düzgün guild vs olsa. herkese belli bir limit koyması lazım. Ve crafting binalarınınb iyerde belli bir sayıda olması lazım her binadan 2 adet vs. gibi.

şu an şehiri genişlettik doldu her yer
Sosyal ağlarda paylaş

Önce güneye, sonra doğuya oradan da ortadaki çöle geçtim. Gördüğüm kadarıyla yerler çok da farklı değil. Doğuda quartz var. Tek ironı da çölde eklediğmi yerde bulabildim ama yaşanmaz buralarda. Bir iki yıkılmış, terkedilmiş bina var sadece.

Ekleme:
Ağaç: Çölde ağaç niyetine baoboa mı ne öyle bir ağaç var, devasa. Bir tanesinden 6-7 tane log düşüyor.
Iron: Çok olmasa da bol bol var çölde. 5-10 dakikada 30 tane topladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...