Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

domuz boku için bataklığa gittim, gece birilerinin yanında kaldım kira olarak domates tohumu verdim,bataklıktan domuzumu aldım sırtıma eve geri dönüşe başladım. geri dönerken adamların yanından tekrar gectim, domuzları vardı, dayanamadım belki boklamışlardır diye domuzların arasına girdim, ingilizce bilmeyeni ismimi bagırmaya basladı, onun domuzu çaldığımı düşündü ve 3 kişi beni öldürdüler.

O boku almak istedim adamların yanından geçmemek için yolu uzattım, domuzumu aldım ve eve geri döndüm. bataklıktan eve geri dönüş oyuniçi 3 gün. çiftliğime ineklerimin arasına koydum domuzu. nescafe koymaya giitim geldim, yabancı biri domuzumu öldürdü gözümün önünde, batı sakini oldugu herhalinden belliydi domuz görmemişti ayı.

ŞEHRİN DENİZ KENARINDAKİ YERLEŞİM YERİNE SUR YAPIN!!!! BİDE İNEKLERİMİ ÇALMAYIN LAN!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben şehirin etrafını ağaçlandırma projesine girelim diyorum sınırları belli oldu artık şehrin bundan sonra da gereksiz bina atmayı verin. zaten bu kadarız. Eğer yeni insanlar gelirse de , kullılmayan binaları kaldırtalım vs.

fidanları alıp şehirin etrafına dikelim, şehrin dibinde ağaçlar olsun misler gibi. hatta gönül ister ev kurmayın şehirin içindeki bi kısmı ağaçlık yapalım acil odun ihtiyacını karşılarız.
Sosyal ağlarda paylaş

sabahın bu saatinde kırmızı kırmızı dolaşırsan birde guilde iyilik fazla olan terzime guildimdeki yandaşlarıma yer acmak icin yıkmaya kalkınca pk saldırdı sanıp daldılar . Yaw bir isme bakın .
YOk bizimkinler vahşi kırmızı ne gorurse dalıyorlar.
zor kaçtım.
kosarken yazamıyorsunda
Sosyal ağlarda paylaş

Gece 5 itibari ile bitti! :)

İşte yeni pati town.

Yarında tam ortadan mega kanal projesine başlıyoruz! :D

Öncesi

Sonrası

Tower yapabilen carpenterlarda; isaretledigim yerde bıraz eksık bolum var orayı kapatmamız lazım.

Diğer arkadaşlarda towerlara odun, ip taşıyıp inşaatın bitmesine yardımcı olsunlar lütfen.

Akşam 10'dan itibaren çalışmaya başladık, bi ara 10-15 kişiydik, sabaha karşı 3 kişiye düştük. Yeni town'ın yüz ölçümü old-town'ın 4-5 katı kadar.

Biri demişti ya tam türk oyunu diye, yeni townun duvarlar bitmeden içerisi doldu bile ahaha :D Ev koyacak yer bulamıyorum kendıme :D

----------------------

Hype train'e binmek isteyenler için newbie guide; http://forum.paticik.com/read.php?42,8069421,page=1

Sosyal ağlarda paylaş

Abi el arabasi sart ya, herifin biri yapmis tangir tungur tasiyodu mallarini sdgf

Yan köyleri yagmaladim biraz, mining 12 oldu buarada. Mining BS gidicem sanirim. Bunun disinda iletisim sart aynen, ben pati icin bitane TS server kurmustum yarin veriyim girelim hepberaber.

Bide iron sculpture cok lazim olacak, bulan olursa mutlaka saklayin sonrasi icin

Binek olayini da cözmek lazim nasil oluyosa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...