Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Su asamada td gondermek sacmalik otesi.

Ote yandan ersun olabilecek en iyi seceneklerden biri.

Taraftarin gonderilmesi benim fikrimdi lan, hala destekliyorum. Bizim taraftari herhangi bir epl takimi taraftaria swaplayalim her sene sampoyonuz. Futboldsn bu kadar anlamayan ve tskimin zararina kafa yorsn bi topluluk daha olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hamzaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sarı-kırmızılı kulübün yönetim kuruluyla bir araya geldiklerini belirterek, "Benimle devam etmeme yönündeki kararlarını bildirdiler. Ben de bu kararlarına saygı duyuyorum. Kendilerine teşekkür ettim. Bundan sonrası için hayırlısı olsun" diye konuştu.

"BİR KARAR VAR, SAYGIYLA KARŞILIYORUZ"

Görevden ayrılmasının beklenmedik bir gelişme olduğunun ifade edilmesi üzerine Hamzaoğlu, "Bu konuda çok fazla konuşmak istemiyorum. Bugüne kadar bize güvenenlere, destek verenlere teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuzun bu yönde aldığı bir karar var. Biz de saygıyla karşılıyoruz" ifadelerini kullandı.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ben son zamanlarda alışmaya başlamıştım.oyun içinde saçma sapan değişiklikler yapsa da bu kadroyla fena top oynamıyorduk.aslında bunu da oyuncularla iletişiminin iyi olmasına bağlıyorum.yinede üzülmedim oyun içinde yaptığı saçma sapan müdahaleler yüzünden çok puan kaybettik bu sene

ne olursa olsun hocadan önce yönetimin gitmesinden yanayım ben.bakkala çevirdiler koca kulübü
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...