Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Çok net takımın kadrosu şampiyonluk için yetersiz. Şampiyon olabilmemiz için 3 şeçenek görüyorum.
1)Rakiplerimizin geçen seneki gibi saçmalamaları lazım
2)Çok üst düzey bir takım performansı geriye kalan 25 haftaya boyunca sergilemek lazım
3)Ara transfere kadar puan farkının açılmasına izin vermeyip, ara transferde 2-3 tane FFP ye uygun ihtiyaç transferi yapılması lazım ki santrofor ve dmc şart ötesi son maçta da gördüğümüz gibi.

Rize maçında rezalet ötesi bi defans kurgusu vardı. 2 CB dışında defans yapmayı bilen kimse yoktu sahada ve onların önünde de Wesley var. İnanılır gibi değil. Hep Hamzayı desteklemişimdir ama maça çıkardığı kadro ve mantık çok absürd... Umut ve Burak önlü arkalı oynuyor. WEsley defansın önünde. Hem Sneijderden yoksun hemde Umutla Burak aynı anda. Çok saçma... Hem defans hem ofans yapamazsın böyle. Sadece topa sahip olarak, topu rakibe vermeyerek, rakibi sahasına kapatarak rakip ataklarını önlemeye çalışmak istedi belli ki ama topu kaptırdığımız zaman tüm takım baskı uygulayarak, alanları kapatarak topu alabilmemiz gerekirdi. Onu da yapacak adam kim peki sahada? Umut? Rodrigez? Sneijder? Hiç anlam veremedim. Bu maçı kaybetmemizin tek sebebi hocanın kendisi. Tabi sakatlıklarda etkiledi takımı illa ki ama hoca oyunu iyi okuyamadı. Bu maç sınıfta kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

bir gün paraniz yeterse Gomez alip dengeleri de pektemek ile bozabilirsiniz
o zamana kadar dengelere sadik kalalim lütfen

Bedavaya gelmiş Gomez'e para yeter. Elde Sneijder, Podolski, Muslera varken kadrodaki yıldız kıyaslamasına girmeyelim :)

kadro kıyaslamaya girmedim.

umutun sözleşmeden doğan maddesi vardır o yüzden sözleşme otomatik uzamıştır.

yoksa takımda ibrahimoviç beklerken kimse umutla uzatmak istemez dimi dedim. ( zlatan goygoyunu bilmeyen yoktur sanırım ??

adam direk ömö sözdö pektemek var diye geldi. varsa var yani parasını veriyoruz oturtuyoruz ama banko forvetimiz gomez de catır catır atıyor işte dedim.

olayı kadro kıyaslamasına getiren gsliler sonra sen getirdin oluyor lel ?

bedava gomezi herkes getirir tabiki

http://www.milliyet.com.tr/hamzaoglu-acikladi-mario-gomez-galatasaray-2085498-skorerhaber/
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kadroda iki tane forvetiniz var abi ?

umuta para vermeyip napcaksınız ? burak sakatlanınca sabriyi forvete mi koycaksınız ?

umuta en başında para verilmesi komiklik de, suan gs böyle ekonomik sıkıntıda iken, belki seneye ceza kapıdayken eldeki adamı tutması komik bişey değil.

ama tüm yaz ibo diyip, gomez diyip, umutla oynamak komik tabi. benim dalga geçtiğim şey başka, ömö bözdö şınaydır var diye kürekle koşmak başka.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...