Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

GS adasnın kiralanarak gelir getirmesi yerine, liselilerin çay çorba içeceği bir sosyal tesise dönüşmesi kararı alınmış. Her fırsattan faydalana faydalana doymadı vizsyonsuz ve komisyoncu GS liseliler.

Bilet, forma, LigTV falan gibi şeylere parasını boşa harcamasın GS taraftarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ön libero için Melo'dan doğan boşluğu Kasımpaşa'lı Donk ile doldurmayı planlıyormuşuz. Ehe... ehehe... ehe ehe ehe...

Donk stoper ? Denayer'i devşirdi yetmedi mi hamza'ya acaba...

Len şimdi kafama donk etti denayer'den ön libero olmaz mı ? Bence 10 numara olur en azından Donk'tan daha iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Tum dunyadan transfer yapabiliyoruz ama transfer listemizdeki oyuncular Donk, Kweuke, Muhammed Demir, Güray Vural, Eren Albayrak.

Tam bir vizyon patlaması.

Daha da kötüsü bu adamlar öyle az uz maliyetle gelmez. Kümede kalmaya oynayan Antep en önemli oyuncusu Muhammed'i ne kadara bırakır? Yahut Akhisar Güral'ı? Eren Albayrak ile Kweuke zaten takımın yarısı.

Saçma sapan işler peşindeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hamza'dan açıklamalar:

- Umut Bulut'un sözleşmesi otomatik uzamasaydı da ben sözleşmesini uzatacaktım. Umut gibi kim mücadele ediyor bu takımda!

- Sosyal medyada her şey kasıtlı. Hiç kulak asmıyorum sosyal medyaya. Kasıtlı, yıpratmaya yönelik düşünceleri kayda almıyorum.

- Tepki gösterebilirler, göstersinler. Her antrenmanda Umut'un yüzde 100 oynadığını kim biliyor?

- Bizim Umut gibi oyunculara ihtiyacımız var.Bir isim alıyorsunuz onu yıpratmaya çalışıyorsunuz. Umut'u hiç düşünmüyor musunuz?

- Atıyor atamıyor, o ayrı mesele. Umut gibi bu takımda kim mücadele ediyor ki? Bizim takım için savaşan oyunculara ihtiyacımız var.

- Kasımpaşalı Donk için bizim hiçbir temasımız olmadı. Düşündüğümüz oyuncular arasında var ama ben bunu yönetime söylemedim.

- Bilal Kısa'yı aldık, Jem Karacan'ı aldık. Biz işimize bakıyoruz. Niasse'ın bende ayrı bir yeri vardır. Onda da bizim yerimizin ayrı olduğunu biliyorum. Sosyal medyanın gazabına uğradık.Yine sosyal medyada Niasse'la ilgili bir sürü şey yazdılar. 'Akhisar'a mı çevirecek burayı' diye.

- İzlandalı Sigthorsson'la sezon başında görüştük. Kendisi de bizi istedi fakat ailesi Fransa'yı seçti. Şimdi de Donk gibi düşündüğümüz oyunculardan sadece bir tanesi kendisi.

http://www.hurriyet.com.tr/hamzaoglu-vurup-duruyorsunuz-cocuga-40015121

Yine kendini aşmış, yine dengeleri korumuş. Üstüne de Donk'un profiline bakarken adam FM'de "declare interest" buttonunu keşfetmiş adeta :D
Sosyal ağlarda paylaş

hamza galatasay'dan o kadar tiksindirdi ki beni. takım küme düşse hatta sonsuza kadar kapatılsa poker face ifademi bozmam.

daha adam akıllı konuşmayı bilmiyorken sami yen'de maç izliyordum. adam gelmiş 2015 yılında bana umut bulut'u öven demeçler veriyor. sıkıldık artık ya. koca herifler olduk. uzay çağındayız. her şeyi takip edip görüyoruz. akp seçmeni muamelesi görmek üzüyor. biliyoruz ki şu adamın her lafına bile hamza kral hamza reis adam haklı diyen binlerce taraftar vardır. taraftarsak gerizekalıyız anlamına gelmiyor. şu zihniyete ne para kazandırırım ne de desteklerim.

ulan nesillerin hayali yabancı sınırı kalkmasıydı. of bi kalksa etse diye bekledi milyonlarca insan. kontenjan kalkmış adam tkaımdaki bütün yabancıları gönderdi üstüne hala sabri'ye ona buna evladımız diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse fatih terim tier demiyor ki. Gidişat o yönde

1- Fatih Terim'in yardımcısıydı.GS'a gelmesi tamamen FT sayesinde oldu.
2- Mimikler aynı, tip desen aynı. Tam bir küçük ft :)
3- Aynı FT gibi açıklamalar yapıyor ve inat ediyor.
4- Medya-taraftar birşeye yanlış diyorsa daha fazla inat,hırs yapıyor, yanlışa devam ediyor.

100 tane örnek vardır da aklıma geldi bir an.Şu adamı press yapmıyor diye harcadı ya

http://www.sporx.com/img/2012/12/11/felipe09dn2.jpg

Sneijder'i kendi almadı diye saçma sapan görevler verdi,oynatmak istemedi.
Gabriel Tamas'ı aldı o zamanlar çömezinde çömeziydi.Her maç hatası yüzünden gol yiyorduk allahtan moskova satın aldı da kurtulduk asdasf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...