Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

olsaydı benim için anlamlı olurdu, ne olduğu bilmediğim bundle oyunlarından 1000 tane verse de benim için değer taşımıyor. 12 euroya temel oyun güzel de işte bu sefer dlcler yine 60 euro. ki bu yeni gelenler de dlc değil mi? (td)

12 euroya baz oyunu alıp, indirimde falan dlclerin bundle olarak almak gerekiyor herhalde en mantıklısı. 50% yese bi de bundle yese 80 euroluk dlc 30 euroya alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

rome ve atillaya da bakarsan dlcleri tek tek satiyolar hala. humblea bu oyunlar girince gene dlcleri tek tek verdiler. dolayisiyla bundle olmaz. artik baz oyunu 12 dolara burdan alip, ise yarar dlcleri almak daha mantikli. diger 6 oyun isine yaramasa bile barter.vgye gir oradan wishlistinde olan oyunlarlar takas yap, benim gibi he surekli aaa oyun wishliste koyuyosan o is yalan olur. bi de su son gelecek dlc bedava olacak ama ileride tabii ki paid dlclere devam.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun dlc leri diğer totalwar serileri gibi değil, misal atilla için şarlman dlc si farklılık yaratıyordu ama bu oyuna gelen dlclerin çoğu %80-90 oranında farklı oynanış özelikleri getiriyor, mesela ne elfler insanların uzun kulaklısı, ne cüceler boduru...

ıvır zıfır şeylerin çoğu bedava geldi zaten, kaldı ki, bedava gelen şeyleri çoğu firma para ile satıyor, misal paradox...
Sosyal ağlarda paylaş

irk dlcleri zaten sirf o irkla alakali campaign, misal beastmen yada elf oynamayacaksan kesinlikle o dlcleri almanin bir anlami yok full price.

ayni sekilde lord dlcleri de biri sadece ork/dwarf digeri empire/vampire lords lordlari ekliyor illa oynayacagin irksa bunlar gerekli sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

atilla performansı amd kartlarla ne kadar rezildiyse, wh'de bir o kadar iyi. dx12 benchmark'ta iki katı fps alıyorum atilla'da aldığımın, şaka gibi. keşke atilla'yı öyle rezil rüsva bırakmasalardı.

humble bundle monthly şahane fırsat olmuş, o kadar ucuza tr store'da kimbilir ne zaman görürüz. %75 filan alması lazım ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=XetTBjCw6TU

said:
Isabella von Carstein is a new Legendary Lord that will be added for free with Bretonnia if we win the Make War Not Love competition currently ongoing.

For more info please visit www.makewarnotlove.com

ayrıca
https://www.youtube.com/watch?v=ud0qnjBjCqs
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

inanılmaz bir flicker sorunu var yalnız, vsync kapayıp windoweda alınca azaldı ama geçmedi hala. 30sn'de bir titreyip cursoru ekranın ortasına geri atıyor filan campaign mapte. çözemedim bir türlü.

sam sikinti yasamadigin pc oyunu var mi abi. bence senin pc de bisey var
Sosyal ağlarda paylaş

oyunların %99'ı sorunsuz, yeni pc. başkalarında da olmuş zaten, sega support ile temasa geçip çözdüm.

öte yandan hayatımda gördüğüm en büyük ram leak'i yaşadım, alt+tab yapınca oyunda saniyede 200mb filan şişmeye başlıyor ve 1dk içinde filan çöküyor er-geç. bu da windowed yaparak engelleniyormuş. yarım saatlik battle ziyan olarak tecrübe ettim bunu da.

fps sorunlarını çözmüşler ama başka teknik sorunlar var oyunda, neyse halledildi bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...