Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

said:
ARDA TURAN, BURAK YILMAZ, CANER ERKİN, GÖKHAN GÖNÜL, SELÇUK İNAN, EMRE BELÖZOĞLU ve VOLKAN DEMİREL

Yazmışlar, 7 ediyo gerçi. GG sakat diye biliyorum, başka bi bahane yoksa katiyyen bi daha çağırılmasınlar.

Hücumdaki adamlar biraz uyum yakaladığında çok kaliteli hücum edebiliriz bu kadroyla.

Milli takım maç kazanıyor, tek bir oyuncu bile, tehditkar, kibirli açıklama yapmıyor, kimseye ders vermeye çalışmıyor, özlemişim şu havayı. Oğuzhan şarkı söylerlerken video paylaşmış, şu "adam" lar o otobüste olsa öyle çocukça bi sevinç yerine, birilerine ders vermeye çalışırlardı.

Emre B. ve Volkan o tayfada değil; karakter ve duruş olarak aynı illet klasmanındalar tabii ama Trabzon-Galatasaray hattına geçiş yapan ve Arda ile Caner'in de bulunduğu Galatasaraylı kişilerden oluşuyor. Selçuk-Burak-Arda ağababaları, Caner-Umut-Olcan sidekick'ler. Gerçi bu adamlar arasında milli takıma tek çağrılabilecek adam Caner. Diğer olumsuz dönüş yapanlar farklı adamlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Devran dönmez de milli takıma olan ilgi çok azaldı. Kur farkı falan filan diye şu uluslar liginin yayın hakkını bile maç başlarken aldılar, trend bir takım olsa kanallar birbirine girerdi kur falan dinlemeden. Oyuncu havuzu iyi, az ama öz iyi yerliler var ligde, 2.lig takımları bile La Liga'ya, Ligue 1'e oyuncu satıyor bonservisi ile. Bu ekip birlikte oynama alışkanlığı edinip güzel futbol oynasa zaten sonuç da almaya başlar, biraz ilgi çekmek aslında mesele. Bir de öne çıkan yıldızlar 3 büyüklerin karakteristik özümsenen yıldızları olmadığı için daha fazla izleyiciye de yönelik bir takım olacak.

Şu Kral'lar, Adam'lar temizlendikçe herkes milli takımı izlerken birşeyler hisseder ve bulur. Büyüklerin adam çıkarmasına ve parlatmasına da gerek yok. Altınordu böyle üretsin, Bursaspor-İstanbulspor hattındaki altyapı ürünleri devam etsin, Trabzon'un gençler yurtdışı transferi falan yapsın daha da gelişiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

8 topçuyu çağırdım gelmedi demiş lucecu

arda, caner, gg ve burak'mış 4 tanesi. diğerlerini de açıklicaklarmış

https://www.superhaber.tv/milli-takimi-reddeden-isimleri-acikliyoruz-ozel-haber-135565
o senol gunes’in cok milli gururu varsa simdi kadro disi biraksin gg ile caner’i madem
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Milli maç mı olmuş ! Hiç haberim yok.

Birde o nasıl laf sokma zinciridir ! , kim kime laf soktu takip bile edemedim. Buradan etkilenip günlük hayatta azıcık kıllara laf soktuğumu ve hepsini hizaya dizdiğimi farkettim. Yaşasın paticik laf sokma kürsüsü :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...