Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

quixef

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:

fenn said:

Şu karşılaştırmalar saçma ya. Ne bekleniyor ilahiyatçılardan anlamadım ki. Bizim fizikçiler atomu parçaladı, higgs bozonunu filan buldu da ilahiyatçılar mı tuttu ?

yok millet 750 milyon dolar hibe edip 123125242342km öteye gitmişken bizimkilerin kafasının apış arasından daha çıkmayışını anlatıyor o resim.

Aradaki yaşama bakış farkını vs... bu tip karşılaştırmaları çoğu şeyde yapabilirsin gevurla aramızda.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Şu karşılaştırmalar saçma ya. Ne bekleniyor ilahiyatçılardan anlamadım ki. Bizim fizikçiler atomu parçaladı, higgs bozonunu filan buldu da ilahiyatçılar mı tuttu ?

şimdi o sektöre ayrılan parayla, o "atomu parçaladılar da" dediğin sektör var ya. hah arada dağ gibi fark var. adamlar "atomlara" harcıyorlar o parayı, bizim ülkede işte masum ilahiyatçılara harcanıyor. o yüzden çıkmıyor zaten bizden bi bok.

daha da açayım istiyorsan konuyu. mesela bilişim sektörüne bulaşmayacaksın, çok girersen kafayı yersin. gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

evet tuttu :

http://www.kamugundemi.com/files/uploads/news/default/tubitak-hadron-carpistirmak-allaha-sirk-kosmaktir-190982.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sdkfjg

http://m.haberler.com/batman-batman-da-30-kilo-agirliginda-buz-dustugu-haberi/

Önceki akşam saat 21.00 sıralarında Bozdağan Mezrası sakinleri, büyük bir sesle irkildi. Mezralarına roket veya uçak düştüğünü zanneden köylüler, sesin geldiği noktaya gidince, 30 kilo ağırlığında bir buz kütlesiyle karşılaştı. Bir süre buza dokunmaya korkan köylüler, daha sonra "Buz Allah'tan geldi, şifalıdır" diyerek buzu yediklerini söyledi. Buzun tadının çok değişik olduğunu ve içinde ot parçalarının bulunduğunu belirten köylüler, 4-5 saat içinde eridiğini ifade etti.

uçağın tuvalet atığını yemişler lan allahtan geliyo şifalı diye, parçacık çarpıştırana kadar önce bi ilköğretim eğitimi vermek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...