Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

quixef

Öne çıkan mesajlar

Oyunda fenerle barçayı yenebildiğin gibi karı takımıyla gerçek bir futbol takımını da yenmek mümkündür heralde.

İlla karıları yarıştırmak istiyorlarsa yemek oyunu yapıp ünlü aşçıları koysunlar, bunu alıp karılarla yarışırız

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ac/03/c0/ac03c03dbed8368eb85b287b2548b3e6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Oyunda fenerle barçayı yenebildiğin gibi karı takımıyla gerçek bir futbol takımını da yenmek mümkündür heralde.

İlla karıları yarıştırmak istiyorlarsa yemek oyunu yapıp ünlü aşçıları koysunlar, bunu alıp karılarla yarışırız

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ac/03/c0/ac03c03dbed8368eb85b287b2548b3e6.jpg

>ünlü ve yetenekli aşçı
>kadın

heheheheheheheh
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikan futbolu izleyen redneckler bile bizim futbol holigani barzolar kadar itici degil. Lise yillarim geliyor aklima, futbol ve kurtlar vadisi disinda konusucak konusu olmiyan tiplerle cevriliydi etrafim :( ben kenshinin battousai yillarini veya numenorun dususunu tartisabilicegim insanlar ariyorum o donem ama insanlar bir tek memati ile 6-0 geyikleri yapabiliyor heh
Sosyal ağlarda paylaş

Kadikoyun yobaz maltepeye frontier semtinolan bostancida...

Ozel okuldada fark etmiodu, ortaokulda ben bos sinifta gameshow filan okur gameboyda pokemon oynardim oglen aralarinda bos siniflarda tek basima, mm8 haberlerini filan okulun bilgisayar labratuarindan okurdum, disketlerle emulatorler icin rom indirir eve getirirdim heh. Yasitlarim gene dunyadan bi haberdi, aptal amerikan guruplarini dinliyorlardi maks.
Sosyal ağlarda paylaş

benim ortaokul zamanlarımda 95-98 pc'nin yavaş yavaş evlere girdiği zamanlar türkiyede. paso oyun muhabbeti dönüyodu valla, cd takaslardık, sınıftan para biriktirip gidip oyun alırdık. atariye de çok gidiliyodu tabi. güngören'de oluyor bunlar.

lise'de zaten power user olmuştum herşeyi biliyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...