Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışan Motivasyon

Grego

Öne çıkan mesajlar

Bir yönetici çalışanlarının duygusal gelgitleriyle neden uğraşır abi. 'Arkadaş' olduğunuz bir zaman dilimi olur, oturur dertleşirsin, muhabbet edersin, önce hüpletir sonra gümletirsin falan da ofiste neden vuku buluyor bu ve neden işlerin aksamasına sebep oluyor.

Ben olsam şöyle bir konuşmayla orada olma amacınızı hatırlatmak isterdim: 'bak bu duygusal hedehödölerini konuşmanın yeri burası değil. burada hepimiz belirli bir amaç için maaş alıyoruz ve o işi yapmadığımızda o maaşı alamama, işimizi kaybetme riskimiz her gün, her ay var. senin işini yapmadığın her dakika bana eksi yazıyor, ve patron da bu durumun farkında gibi. senden ricam 'işini' yap, geri kalan muhabbeti gerekirse iş dışında da mmmmmmhhhhhhhhh
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Bir yönetici çalışanlarının duygusal gelgitleriyle neden uğraşır abi. 'Arkadaş' olduğunuz bir zaman dilimi olur, oturur dertleşirsin, muhabbet edersin, önce hüpletir sonra gümletirsin falan da ofiste neden vuku buluyor bu ve neden işlerin aksamasına sebep oluyor.

Ben olsam şöyle bir konuşmayla orada olma amacınızı hatırlatmak isterdim: 'bak bu duygusal hedehödölerini konuşmanın yeri burası değil. burada hepimiz belirli bir amaç için maaş alıyoruz ve o işi yapmadığımızda o maaşı alamama, işimizi kaybetme riskimiz her gün, her ay var. senin işini yapmadığın her dakika bana eksi yazıyor, ve patron da bu durumun farkında gibi. senden ricam 'işini' yap, geri kalan muhabbeti gerekirse iş dışında da.. Grego daha sözlerini daha bitirmeden kız grego'nun dudaklarına yapışır. Grego ne oldugunu anlayamadan kızın elleri grego the little'ı kavramıştır bile...
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Ben olsam şöyle bir konuşmayla orada olma amacınızı hatırlatmak isterdim: 'bak bu duygusal hedehödölerini konuşmanın yeri burası değil. burada hepimiz belirli bir amaç için maaş alıyoruz ve o işi yapmadığımızda o maaşı alamama, işimizi kaybetme riskimiz her gün, her ay var. senin işini yapmadığın her dakika bana eksi yazıyor, ve patron da bu durumun farkında gibi. senden ricam 'işini' yap, geri kalan muhabbeti gerekirse iş dışında da mmmmmmhhhhhhhhh

bu konuşmaları yaptık, kızın iş kaybetme korkusu yok sanırım. kovun beni diyor zaten. ama bu da anlık çıkışlarından birisi işte. bildiğin çocuk abi. nasıl çocuğu sokağa atmak istemezsin, bunu da bir şekilde düzeltip bırakayım hissiyatı oturdu. ama inatla düzeltmeyecek sanırım.

ve bu duygusal gelgitleri işe karıştırmak bunların genel adeti.

welcome to the woman work zone. i ll be your guide.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Herkez vur demiş. Bu yanlış. İş yerinde sekse karşıyım. Bir kere birlikte ol sana iki kat trip atacak ve hiç iş yaptıramayacaksın

İşyerinde demiyoruz ki. Ya evine çağıracak. Ya da otele gidecekler.

Kız bariz iş koyuyor abi. Duygu sömürüsü yapıyor kovun beni bilmemne diye. Bi de işten beraber çıkalım falan diyor.

WTFlara istinaden Grego da kıza karşı boş değil. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...