Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışan Motivasyon

Grego

Öne çıkan mesajlar

Wishmaster said:

Kızın tavrı minyon çocuksuluktan kadınsılığa geçtiği an aklından vurkaç taktikleri sıra sıra geçecek. Bize niye ayak yapıyosun onu anlamış değilim. Paticik kardeşliği var şu an başlıkta. Hissedebiliyor musun?

Aynen. Eline sağlık. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

yani açık ol bize gerçekten grego.

ya hacılar ben buna vericem küsküyü ama korkuyorum iş hayatım etkilenir diye. var mı aranızda bunun yolunu yordamını bilen, deneyimi olan iki akıl versin de ciğerimizi ye.

aranızda böyle vurkaç yapan varsa o konuşsun, ben yapmam öyle birşey. aynı iş yerinde o tribe nasıl katlanıcanız merak ederim. plaza türü birşey olsa gerek o. ama benim çalışan karşı masamda. işyeri 7 kişi. nereye vuruyorsun nereye kaçıyorsun biraderim.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

imamizer said:

yani açık ol bize gerçekten grego.

ya hacılar ben buna vericem küsküyü ama korkuyorum iş hayatım etkilenir diye. var mı aranızda bunun yolunu yordamını bilen, deneyimi olan iki akıl versin de ciğerimizi ye.

aranızda böyle vurkaç yapan varsa o konuşsun, ben yapmam öyle birşey. aynı iş yerinde o tribe nasıl katlanıcanız merak ederim. plaza türü birşey olsa gerek o. ama benim çalışan karşı masamda. işyeri 7 kişi. nereye vuruyorsun nereye kaçıyorsun biraderim.

Var abi örnekleri. Bütün şirketi kat kat elden geçirenler var. Biz arkandayız. Sen açtığın yoldan devam et panpa.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Seele said:

Herkez vur demiş. Bu yanlış. İş yerinde sekse karşıyım. Bir kere birlikte ol sana iki kat trip atacak ve hiç iş yaptıramayacaksın

İşyerinde demiyoruz ki. Ya evine çağıracak. Ya da otele gidecekler.

Kız bariz iş koyuyor abi. Duygu sömürüsü yapıyor kovun beni bilmemne diye. Bi de işten beraber çıkalım falan diyor.

WTFlara istinaden Grego da kıza karşı boş değil. ;)

Olay mekan değil. Bir gece önce cinsel organını gördüğün insana iş ilişkisi kurmak zor oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

DA2019 said:

Seele said:

Herkez vur demiş. Bu yanlış. İş yerinde sekse karşıyım. Bir kere birlikte ol sana iki kat trip atacak ve hiç iş yaptıramayacaksın

İşyerinde demiyoruz ki. Ya evine çağıracak. Ya da otele gidecekler.

Kız bariz iş koyuyor abi. Duygu sömürüsü yapıyor kovun beni bilmemne diye. Bi de işten beraber çıkalım falan diyor.

WTFlara istinaden Grego da kıza karşı boş değil. ;)

Olay mekan değil. Bir gece önce cinsel organını gördüğün insana iş ilişkisi kurmak zor oluyor

Abi olaya duygusal yaklaşıyosun. Ona da vücudun diğer organlarına yaklaştığın gibi yaklaş sen de.

Kızın elini tuttuğunda bişey hissediyo musun? Öyle düşün.

Hissediyosan ayrı ama. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...