Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışan Motivasyon

Grego

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

trip değil bu. iş bu iş diye bağırınca, küstü oturdu şimdi. küsünce de konuşmamaya çalışıyor falan. kendini silkersin afedersin, bu kadar duygusal tepkiden.

aaahahahaha klsajdsakl

abi yok bunun sonu 2;

1) senin beyin yanacak + işyükün paso artacak çünkü bu kadın iş fln yapmak istemiyor ya da cidden yapamayacak kadar salak

2) atacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

Grego said:

sen evliliği mi övdün bana mı birşey diyorsun. ne diyorsun doktor.

:) her ikisi de ..once cevizi kirabiliyorken kir..sonra evlen..--aklinda kalmasin..

hacım bana diyorsun da, senin aklındaki hurmalar, sabahları tırmalar bak jbfhgb.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Grego said:

trip değil bu. iş bu iş diye bağırınca, küstü oturdu şimdi. küsünce de konuşmamaya çalışıyor falan. kendini silkersin afedersin, bu kadar duygusal tepkiden.

aaahahahaha klsajdsakl

abi yok bunun sonu 2;

1) senin beyin yanacak + işyükün paso artacak çünkü bu kadın iş fln yapmak istemiyor ya da cidden yapamayacak kadar salak

2) atacaksın

yenisini bulana kadar devam etmek vardı aklımda zaten buraya yazarken. ama dedim paticik ten belki bir alternatif gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

esasinda fantaziye girer is...bekar vs olsam direkt ben de yazar atardim..cok dertli ayagina yat kiz arkadasinla islerin kotu gittigini sorunlariniz oldugunu soyle..kesin desecektir..arada yalandan birseyler uydur ..hala desmek istiyorsa bir keresinde kiz arkadasinla olmak istedigini ama reddedildigini vs anlat..sonrasi zaten fantazi ballandirma maharetine kalmis..
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

Dworgian said:

Grego said:

aaahahahaha klsajdsakl

abi yok bunun sonu 2;

2) atacaksın

yenisini bulana kadar devam etmek vardı aklımda zaten buraya yazarken. ama dedim paticik ten belki bir alternatif gelir.

abi valla amaç paticik'in genel önerisi değilse at yani. hayır zaten iş yapmıo diosun. bari sinirlenme
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...