Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışan Motivasyon

Grego

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

abi ben zaten otelde yaşıyorum.

Şimdi bak. Bu işin yolunu yeteri kadar yaptın.

Bu son dediğinle, bizim dediklerimizi de kabul etmiş oldun.

Madem otelde yaşıyosun, bu akşam işten beraber çıkın. Hava akşam ayaz olur, yakın yürüyün birbirinize. Hatta yolu da uzat mümkünse.

Sonrasında, ayaz içinize iyice işleyince, "Çok soğuk oldu, bana gidip bi kahvemi içsek" diyerek kapıyı arala. Kapıdan geçerse senindir.

Geçmezse yarın koy tekmeyi kıçına. Bu yaştan sonra ergen kız tribi çekemem diye de belirt.

Sonra da gel bize ayrıntıları yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Grego said:

Madem otelde yaşıyosun, bu akşam işten beraber çıkın. Hava akşam ayaz olur, yakın yürüyün birbirinize. Hatta yolu da uzat mümkünse.

Sonrasında, ayaz içinize iyice işleyince, "Çok soğuk oldu, bana gidip bi kahvemi içsek" diyerek kapıyı arala. Kapıdan geçerse senindir.

Geçmezse yarın koy tekmeyi kıçına. Bu yaştan sonra ergen kız tribi çekemem diye de belirt.

Süpersin devo. (tu)

Beyler, Grego'nun fiziksel bir adım atması durumunda kızdan karşılık almayacağını düşünen var mı aramızda?
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

calvaria said:

Abi yapmasanda yaptı derler bari millet arkandan konuşacaksa boşa konuşmasın.

vlksdjhglkbaerv. abi grup olarak adamı yoldan çıkartırsınız yemin ediyorum. ben mutluyum hanımla, elleşmeyin.

Lan biz de kızdan ayrıl, minyonla sevgili ol demiyoruz. Mutualism bu. Kızın çakraları meme yapmış. Onun pasını al diyoz biz sana.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Grego said:

öykünmüşsün resmen biraderim. tebrik edeceğim de tırsıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...