Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışan Motivasyon

Grego

Öne çıkan mesajlar

DA2019 said:

Grego said:

abi ben zaten otelde yaşıyorum.

Şimdi bak. Bu işin yolunu yeteri kadar yaptın.

Bu son dediğinle, bizim dediklerimizi de kabul etmiş oldun.

Madem otelde yaşıyosun, bu akşam işten beraber çıkın. Hava akşam ayaz olur, yakın yürüyün birbirinize. Hatta yolu da uzat mümkünse.

Sonrasında, ayaz içinize iyice işleyince, "Çok soğuk oldu, bana gidip bi kahvemi içsek" diyerek kapıyı arala. Kapıdan geçerse senindir.

Geçmezse yarın koy tekmeyi kıçına. Bu yaştan sonra ergen kız tribi çekemem diye de belirt.

Sonra da gel bize ayrıntıları yaz.

Uyuyan canavar uyanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

peki son bir soru grego; ara ara kız sana gözlerini kısarak bakıyor mu?

yok ben göz teması kurmamaya özen gösteriyorum. şu anda işini yapmayıp alık alık bulutlara bakıyor. saat 5 bakacak bulut buluyor ama, iki tane çiçekli dandirik tasarım yapamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Herkez vur demiş. Bu yanlış. İş yerinde sekse karşıyım. Bir kere birlikte ol sana iki kat trip atacak ve hiç iş yaptıramayacaksın

Ne alakası var, abi daha iyi yaptıracak.

İşini yapmazsan akşama yaramazlık yok ya da süründürürüm seni vs gibi cinsel alt benliğe kitap edicek tehditleri savuracak adam.Ciğer gibi yaptırır iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

-ben birşey yapamıyorum haberin olsun,
-olmuyor
-beni kovun
-ben beceriksizim
-ben bu işi beceremiyorum, bu parayı haketmiyorum
-beni sevmiyorsun ( wtf!? )
-akşam haber vermeden çıkyorsun ( wtf!? x 2 )
-beynimi yormak istemiyorum

Bak. Olay çok net. "Yapamıyorum, beni kovun, beceriksizim" diyerek duygusal yönden açığını sana gösteriyor. Ben şimdiye kadar beraber çalıştığım arkadaşlardan böyle bişey duymadım.

"Beni sevmiyorsun, akşam haber vermeden çıkıyorsun" lar da sana karşı boş olmadığının ispatı. Aynı yöne gitmiyosunuz, gitsin başkaları ile yürüsün hangi yöne yürüyecekse.

Zaten WTFlar ile verdiğin tepkiler, kanın beynin yerine başka bir yere gittiğinin işareti. ;) Aksi halde bunları yazmaz, bu kızı nasıl motive ederim diye yolu bize açmazdın.

Kabul et, bir kaçamak yapmak senin de aklından geçiyor. ;)

Tek eşlilik, fiziksel anlamda, erkeğin doğasına aykırı abi. En güzel kızla da olsan, farklı bir güzelliğe sahip bir kız geçse yanından dönüp bakarsın.

Biz de demiyoruz sana, kızdan ayrıl, minyona nikah yap diye.

Sen bu akşamı veya yarın akşamı iyi değerlendir. Ondan sonra yağmur falan gelecek. Zor olur yürümesi bilmemne.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

DA2019 said:

Grego said:

abi ben zaten otelde yaşıyorum.

Şimdi bak. Bu işin yolunu yeteri kadar yaptın.

Bu son dediğinle, bizim dediklerimizi de kabul etmiş oldun.

Madem otelde yaşıyosun, bu akşam işten beraber çıkın. Hava akşam ayaz olur, yakın yürüyün birbirinize. Hatta yolu da uzat mümkünse.

Sonrasında, ayaz içinize iyice işleyince, "Çok soğuk oldu, bana gidip bi kahvemi içsek" diyerek kapıyı arala. Kapıdan geçerse senindir.

Geçmezse yarın koy tekmeyi kıçına. Bu yaştan sonra ergen kız tribi çekemem diye de belirt.

Sonra da gel bize ayrıntıları yaz.

Uyuyan canavar uyanmış.

Böyle bir başlık bekliyordum Kaanım. :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
şimdi, benim yanımda çalışan 25 yaşlarında ( duygusal yaşı 13 ) bir eleman var. şirket sahibi değilim, bu kişiye yapması gerekenleri yaptırıyorum gibi düşünün.

bahsi geçen sektör, tekstil. bu arkadas da grafiker. günde 2 tasarım bekliyoruz kendisinden. hafta da 10. stajyer olduğu için çok yüklenmiyoruz.

gün içerisinde maruz kaldığım yakınmalar;

-olmuyor
-beni kovun
-ben beceriksizim

vs vs. uzatmayayım. birşeyi yapamadığında ertesi güne kalıyor. ertesi günde yapamıyor ve çığ şeklinde büyüyor. işler geri kalıyor. yapmadığı için biraz sert konuşunca, bana trip atıyorsun diyor. !?

işten çıkarmak benim elimde. ama çıkarmıyoruz. çünkü biraz işi öğrenmesini istiyorum, biliyorum ki bu tip tırıvıralrın tı sını yapsa bir sonraki iş yerinde kapının önüne koyarlar. babasını yakın zamanda kaybetmiş ve sanırım biraz sıkıntılı bir geçmişi var, bipolar benzeri iniş çıkışlar var. yemek yemeye üşendiği için, daha doğrusu birşeyi çiğnemek zor geldiği için, mantı yiyen bir insandan bahsediyoruz. tolere ediyorum. ve bir diğer neden, onu çıkarırsam yapacağı işleri ben yapmak zorundayım, yeni birisini işe alıştırana dek.

sorumlu olduğunuz insanlar varsa iş yerinde, kaybetmeden, nasıl bu arkadaşı kendine getirmek lazım.

patronlar eqlesin.

duzelttigim su sekilde olsaydi acilis 8 sayfa geyik olmaz rahat ederdin cunki calisanin cinsiyetinin konu ile alakasi yok benc.....

yok be, erkek olsa elli kere sopayi yer kapinin onune konulurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlamadım ama neden böyle bir insanı illa tutup yetiştirmek istediğini abi?
Yani böyle tavırları var ama arkadaşlığımız bozulsun istemiyorum falan desen bir dostun hakkında anlarım da, iş abi bu.
Kız pek farkında değil galiba iş olduğunun, biz seninle bu işi yapamıycaz de, ben sana referans olurum ama başka iş bulalım sana de, destek ol kıza yolla ama.
Şuna kafa yoracağına adam akıllı yetiştirebileceğin birini almıştın yanına.
Sosyal ağlarda paylaş

abi net bir nokta koyayım ben, kızın yürüyüp yürümemesi birşeyi değiştirmez. çünkü derdim o değil. derdim iş almak. yapamadığı her işi ben yapıyorum amk.

başlık eşliğinde son karar zaten, eleman bulana kadar katlanmaktı. hala da değişmiş değil. ponçiklemeye gelince analiz üstüne analiz, işe gelince tek tük 3-5 mesaj. olmadı ponçikler. aman patiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

said:
şimdi, benim yanımda çalışan 25 yaşlarında ( duygusal yaşı 13 ) bir eleman var. şirket sahibi değilim, bu kişiye yapması gerekenleri yaptırıyorum gibi düşünün.

bahsi geçen sektör, tekstil. bu arkadas da grafiker. günde 2 tasarım bekliyoruz kendisinden. hafta da 10. stajyer olduğu için çok yüklenmiyoruz.

gün içerisinde maruz kaldığım yakınmalar;

-olmuyor
-beni kovun
-ben beceriksizim

vs vs. uzatmayayım. birşeyi yapamadığında ertesi güne kalıyor. ertesi günde yapamıyor ve çığ şeklinde büyüyor. işler geri kalıyor. yapmadığı için biraz sert konuşunca, bana trip atıyorsun diyor. !?

işten çıkarmak benim elimde. ama çıkarmıyoruz. çünkü biraz işi öğrenmesini istiyorum, biliyorum ki bu tip tırıvıralrın tı sını yapsa bir sonraki iş yerinde kapının önüne koyarlar. babasını yakın zamanda kaybetmiş ve sanırım biraz sıkıntılı bir geçmişi var, bipolar benzeri iniş çıkışlar var. yemek yemeye üşendiği için, daha doğrusu birşeyi çiğnemek zor geldiği için, mantı yiyen bir insandan bahsediyoruz. tolere ediyorum. ve bir diğer neden, onu çıkarırsam yapacağı işleri ben yapmak zorundayım, yeni birisini işe alıştırana dek.

sorumlu olduğunuz insanlar varsa iş yerinde, kaybetmeden, nasıl bu arkadaşı kendine getirmek lazım.

patronlar eqlesin.

duzelttigim su sekilde olsaydi acilis 8 sayfa geyik olmaz rahat ederdin cunki calisanin cinsiyetinin konu ile alakasi yok benc.....

yok be, erkek olsa elli kere sopayi yer kapinin onune konulurdu

konu tamamen cinsiyeti. hassas olmak, kırılgan olmak tüm sorunların çıkış noktası bu iken, neden belirtmeyim. bir şekilde kullanılıyor. bug bildiğin.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

senin hatan, ciddi thread olmasini istiyorsan kiz yazmicaktin hic

e buradan alacağım fikir ve önerilerle iş hayatıma yön vermeyeceğim bariz sanırım. ha değişik bir fikir gelirse, kafamdaklerin üstüne koyarım. ben halimden memnumun, isteyen istediğini yazsın. eğleniledebilir, akıl da verilebilir. ponçik/iş yorum ayrımını, birşeyden şikayetçi olur gibi yazmadım. belirttim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...