Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışan Motivasyon

Grego

Öne çıkan mesajlar

karının erkek arkadaşı varmış OPa resimlerini gösteriyormuş falan niye okumuyonuz lan

karı klasik ilgi arsızı işte, yolun sonunda GREGO ABİ BEN SENİ O GÖZLE GÖRMÜYODUM AMA BENİM SEVGİLİM VAR der, olan OPa ve evliliğine olur

sonra gider AYH MELİS İŞYERİNDEKİ PATRON BANA BİR YANIK BU ARALAR KİKİKİ diye anlatır
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

Curunir said:

ne rahat ya kızsın kadınlığını kullan dramaya gir
nasıl kafasını bulandırmış
kuddusibaba haklı

ayne üzerine gidince, drama başlıyor. olmuyor, yapamıyorum, ne yapayım .. diye.

akşamları bana gel ben sana öğreteyim de abi ne diyelim artık bu kıza klsajdklasj
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

karının erkek arkadaşı varmış OPa resimlerini gösteriyormuş falan niye okumuyonuz lan

karı klasik ilgi arsızı işte, yolun sonunda GREGO ABİ BEN SENİ O GÖZLE GÖRMÜYODUM AMA BENİM SEVGİLİM VAR der, olan OPa ve evliliğine olur

sonra gider AYH MELİS İŞYERİNDEKİ PATRON BANA BİR YANIK BU ARALAR KİKİKİ diye anlatır

o kızın sevgilisine de yazık. ona buna mavi boncuk dağıtan kadın en sonunda birinden de alır boncuğu, olan sevgiliye olur.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

iş atıyorsa da bilinçli atıyordur
buna da mavi boncuk vereyim
ayarı çekerim diye.

sonra işte yapamiom dediğinde sen de yanına gelip ama meliscan helebe hübele de diye. bi nevi meriçlik yaptırcak sana.

yapamiosan sigigit dediğinde o kıvama gelir.

evet bugün o sigigitin kibarcasını yaptım. e yapamıyorsan git otur evine şeklinde. sende hep trip atıyorsun dedi. mavi ekran verdim bu cümle karşısında.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

OP un evliliği yok niye okumuosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

acımadan çatçat yazmışın kjbnföhgb
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

evet bugün o sigigitin kibarcasını yaptım. e yapamıyorsan git otur evine şeklinde. sende hep trip atıyorsun dedi. mavi ekran verdim bu cümle karşısında.

"trip değil patronum ben yapamazsan yapacak birini bulmak zorunda kalırım" diyemedin mi abi

deli oluorum böyle kadınlara ben ya.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ayarı çekerim diye.

sonra işte yapamiom dediğinde sen de yanına gelip ama meliscan helebe hübele de diye. bi nevi meriçlik yaptırcak sana.

eğer bir de yönetici şefsen off direk yapışıyorlar
bildikleri tek şey de erkekleri çok güzel kullanmak üstlerinden geçinmek onun dışında birşeyleri yok
gelmeyin oltaya abi
Sosyal ağlarda paylaş

Curunir said:

senko said:

ayarı çekerim diye.

eğer bir de yönetici şefsen off direk yapışıyorlar
bildikleri tek şey de erkekleri çok güzel kullanmak üstlerinden geçinmek onun dışında birşeyleri yok
gelmeyin oltaya abi

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Grego said:

"trip değil patronum ben yapamazsan yapacak birini bulmak zorunda kalırım" diyemedin mi abi

deli oluorum böyle kadınlara ben ya.

trip değil bu. iş bu iş diye bağırınca, küstü oturdu şimdi. küsünce de konuşmamaya çalışıyor falan. kendini silkersin afedersin, bu kadar duygusal tepkiden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...