Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

sonra neymiş. bu tip şeyler buradaki herkesin başına geliyormuş...

adamın elinde bloodsail raider varken, oyundaki en iyi 3-4 early-midgame kartından birini çekmesi ve bu kartın elindeki kart ile direk sinerjisi olması. üstüne verdiğim cevaba karşılık top deck fireball çekmesi. üstüne hepsini freeze edip sonraki tur flamestrike atacakken, medivh atıp bomb lobber, arathi ve bloodsail kopyalaması.

şu herkesin başına geliyor devamlı he

Sosyal ağlarda paylaş

Golden senaryus ve golden tiriyın var.

Boarda golden tiriyın "Put your faith in delight" diye indiği zaman hele hele kazara da buff verince... Ne de güzel parlıyor anlatamam.
(Evet daha önce de yazmıştım. Sabonis'in qq'larına katlanıyosunuz bana da katlanın.)
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

lel

6/2'lik bi stormwind champion'ım artı bi dolu minion'ım vardı. shadow madness atıp, 2/2 dude'umu çaldı priest. ve direk stormwind champion'ıma saldırdı. GG

Bu ne abi

Yani haber değeri, coin atıp 3/2 minion indim, smite attı öldürdü ile aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

sabonis said:

lel

6/2'lik bi stormwind champion'ım artı bi dolu minion'ım vardı. shadow madness atıp, 2/2 dude'umu çaldı priest. ve direk stormwind champion'ıma saldırdı. GG

Bu ne abi

Yani haber değeri, coin atıp 3/2 minion indim, smite attı öldürdü ile aynı.

dreagloth said:

adam neye ağlayacağını şaşırdı, ugünde benim arena oyununa gelmiş turn 3 hobgoblin combosu yapmışsın üüü diyor

ikiniz ayrı ayrı, aşırı büyük noob'sunuz :)

adam mal ötesi bi play yaptı. 2/2 dude'umu çaldı, ve anında saldırdı 6/2'lik champion'ıma, tabii dude onun tarafına geçince geri 1/1 oldu ve gg.

ha ayrıca dreagloth 5 turn'de hobgoblin + 3 tane 1 ataklık minion inmek arena'da nasıl bir bal anlatmama gerek yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 11 0 dım. 4 tane flamestrikelı mage geldi. Yetemedim artık.
12 1 bitti priestla. Entresan bi deckti
Dr. Boom + 3 tane northshire cleric + mind control + priest aoesi x 2

Sanırım herkez 2 / 3 minion abanıyo arenada artık.

nortshire
heal
hede hodo of vael (+2/+4 buff) oldu cogu oyun.

Baya gerildim ve eglendim. CEktiğim kartın haddi hesabı yok. İlk oyun bi paladini 1 1 vura vura dovdum resmen kart fazlası sebebiyle. İkimizinde deck bitti ama. Oda cult masterla cok guzel kart cekti.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sonra neymiş. bu tip şeyler buradaki herkesin başına geliyormuş...

Olur mu öyle şey sabonis, sen seçilmiş kişi olduğun için oyunun mekanikleri senin etrafında dönüyor, blizzard bile rngsini ayarlarken sırf sabonisi düşünerek montecarlo metodlarını elden geçirdik diye açıklama yaptı.

Dolayısıyla sen eşsiz ve benzersiz bir bireysin, lütfen biz geriye kalan sıradan insanlarla kıyaslayarak kendini küçümseme. Tüm bu çamur yığınının içerisinde tatlı bir kar tanesisin sen =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...