Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

az once ardarda 4 tane feugen-stalagg-baron kombolu handlock rakip geldi. hayirdir? streamerlardan biri mi kullaniyor? yoksa daha level19 da oldugum icin bu levellarda kart yoksunlugundan mi yapiyorlar?

gvgden beri çeşit çeşit handlock türedi ya, bir de iyice çoğaldılar

sana baron rivendare gelmiş yine, ben baron geddonlu handlock gördüm geçen asfsds, iki tane de healbot attı üstüne, malganis falan da varmış, hpyi tınlayan kim ake :p
Sosyal ağlarda paylaş

arena'nın hastasıyız gvg'de de fena gitmiyorum 6-11 arası yapıyorum genelde. ama kardeşim bu kadar olamaz lan.

rogue oliim dedim güzel weaponsal olaylar geldi bi de. son maçım böyle gelişti:

deadly poison - ooze
tinker oil - harrison
tinker oil - ooze

1 tanesi gelmese zaten lethal'ım vardı.

ne biçim bir deck bu karşımdaki hunter arkadaş. her seferinde tam zamanında çekmesi inanılmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çünkü gvg beklenen etkiyi yapmadı ya. Öyle taşlar yerinden oynamadı, değişik deckler türemedi.

Hala walletwarrior, hala handlock, since aralık 2013. Klasik zooya implosion eklendi, ramp druide dr.boom eklendi ancak. Allah'ın hunterı bile 7. turn dr.boom dayıyor zaten druidden önce :p

Öyle varyasyon olmayan, gvgnin ortaya çıkarttığı, yeni deck bir işte rank4-5lere kadar mechmage bir de darkwonyx demonlocku gördüm. Demonlock da soru işareti zaten, ya 1 ya 2 tane gördüm heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sırf arena ve daily yapıyorum. ranked'in hiçbir anlamı yok. çünkü mal blizzard sadece legendary'e bir anlam yükledi. ulan legendary olmak için baya baya farm'lamak lazım. oturup günde 4 saat ve hergün oynamak lazım. ki o zaman bile biraz şans gerekiyor. e bu durumda ben niye ranked kasiim ki?
halbuki koy rank 15-10-5 ve belki 1 veya 2'ye özel ödüller. herkes deli gibi oynasın.. mesela rank 15'e 3 pack ver, 10'a 5 pack ver, 5'e 10 pack ver. veya gold ver veya dust ver veya random kart ver. bişi ver yani. bence çok daha fazla kişi ranked oynamaya başlar.

bu arada neredeyse sırf arena yapıyorum ama gerçekten kafayı yemek üzereyim. mage alıyorum fs gelmiyo, blizzard gelmiyor. 1 fs geliyor bu sefer 1 tane fireball gelmiyor.
bi türlü dengeli bi deck kuramıyorum. o kadar sıklıkla 27 minion 3 spell şeklinde deck kurmak zorunda kalıyorum ki... oyunun başında board control gittiği anda kaybediyorum. mesela az önce mage'im vardı, 1-3 bitti. 1 tane 0'ım vardı bugüne kadar, 3 tane falan da 1-3'üm vardı. bu da tarihe yazlıdı. niye çünkü 1 fireball ve 1 poly vardı deck'te spell olarak, geri kalan 28 minion.
ne zaman ki şöyle güzel 6-7 spell geliyor, o zaman zaten 9-12 aralığına çıkıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...