Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GİERZEKLER

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Lawful Good'luktan değil de bence de çok saçma yani. "SENELERCE KAZIKLANDIK BİRAZ DA ÇALALIM EHUE" ne mikimsonik bir mantıktır, 15 yaşında mısınız marifet gibi anlatıyorsunuz abi :p

İnsan "şöyle kampanya yakaladım, böyle bilmemne indirimi çaktırttım" diye kar etse falan belki anlatır da düpedüz hırsızlıkla övünmek nedir, özel bir yetenek gerektiriyormuş gibi. Cebine atıyorsun bitiyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Hırsızlık kötü bir şey abi, koçtan çalıyosunuz onların çok parası var zaten hüheühe demek de servet düşmanlığından farklı bir şey değil. Migros Koç'un bile değil artık zaten de farketmez yani. Ben hep çalıyom hep hırsızlık yapıyom fıtfıtfıtı diye gelip anlatmak da marifet değil bence de. Çalmayın yani bence de. Çalmak lan, suç yani, baya da çirkin bir suç hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Hırsızlık kötü bir şey abi, koçtan çalıyosunuz onların çok parası var zaten hüheühe demek de servet düşmanlığından farklı bir şey değil. Migros Koç'un bile değil artık zaten de farketmez yani. Ben hep çalıyom hep hırsızlık yapıyom fıtfıtfıtı diye gelip anlatmak da marifet değil bence de. Çalmayın yani bence de. Çalmak lan, suç yani, baya da çirkin bir suç hatta.

Şunun yazılması bile ne kadar acıklı... Gidin tedavi olun. Kleptomani bir hastalık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay birinin fazla parası var diye çalmak değil. patronların servetlerinin büyük olması bize hırsızlık yapma hakkını sağlamaz. ancak şu var ki hep kazıklanan tarafta olmak istemiyorum. para üstünü alamadığım 1 kuruşlar bile geçerli bir sebep 5-6 liralık minik hırsızlıklar yapmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani tedavi olmak gerekmeyebilir tabi de sırf çaldığınız insanın çok fazla parası var diye gofret de olsa çalmayı kabul edilebilir kılmak yanlış bir düşünce diye düşünüyorum. Migros'tan alışveriş yapmak size çalmayı haklı kılacak kadar koyuyorsa koymayan bir yerden yapın alışverişinizi. Nereden alışveriş yaparsam yapayım koyuyor bu insanların bu kadar yüksek kar marjıyla ürün satıyor olması, o yüzden ben de çalıyorum derseniz gidiniz kendinize bir bakkal açınız, market açınız, bakınız bakalım o marjlar olmadan nasıl kar ediyorsunuz.

Doğru okunuşu da MİGRO bu arada, küçük bilgiler. Türkiye'de böyle okursanız götle gülüş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

abi olay birinin fazla parası var diye çalmak değil. patronların servetlerinin büyük olması bize hırsızlık yapma hakkını sağlamaz. ancak şu var ki hep kazıklanan tarafta olmak istemiyorum. para üstünü alamadığım 1 kuruşlar bile geçerli bir sebep 5-6 liralık minik hırsızlıklar yapmak için.

1 liralık hakkını aramak için daha güzel yollar var abi, bence de haklısın adamların operasyonunun scaleine baktığın zaman zaten o 1 kuruşlar iyi geliyordur ama herkes bu şekilde davransa sıçar yani serbest piyasa diye bir şey kalmaz ki.
Sosyal ağlarda paylaş

hırsızlığın kötü bşi olduğunu hemfikirim,ama şöyle bi post atmıstım

DoGMeaT said:

yoksa kim durup dururken migrostan bişi çalıyor abi,muhtaç olduğu için çalar

zaten threadde obvious bait olarak masa,artı arkadasıma damak çaldırırdım diyen bi eleman dha olmak üzere 2 tane migrostan bişi çalarım diyen adam var,abartıgınz kadar hırsızlık yapıp sonra gelp övünen kimseyi göremedim

ben dürüst olup asıl derdimi anlatayım;

eğer tayyiple migros hırsızını bir görecek kadar ölçüsüz bir ahlak anlayışınız varsa,ben size uyuz olurum,gelir şeytanın avukatını oynar,migros hırsızını savunurum,sheltered hayat geçirdiğinizden ahlaki olgunluğunuzun oluşmadığını da düşünürüm,ama derdim o değil

neyse anlatmışımdır herhal,öpüldünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...