Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

Ona gender disoder raporu demiyolar pembe tezkere diyolar.

Askere gitmemek icin trans taklidi yapan herkese veriyolar onu.

Viktoria ile bir tutma kendini. Hatun omrunun yarisini zorlukla gecirmis. Sen askere nasil gitmem diye mini cakallik pesindesin.

Haftada bir sutyenle gezip bedelli yapabilirdin aslinda.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Viktoria derdini anlatip olumlu ilgi gordu diye topige bodoslama dalip "benim de gender disoderim var bana da ilgi plz" diye zirlsysn adsm bu arada noyzura. Unutulmasin, ona gore ciddiye alin.

yalnız en çok ciddiye alan da sensin :/ bu kadar hater lık iyi değil açıkçası :)
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Ona gender disoder raporu demiyolar pembe tezkere diyolar.

Askere gitmemek icin trans taklidi yapan herkese veriyolar onu.

Viktoria ile bir tutma kendini. Hatun omrunun yarisini zorlukla gecirmis. Sen askere nasil gitmem diye mini cakallik pesindesin.

Haftada bir sutyenle gezip bedelli yapabilirdin aslinda.

ben taklit falan yapmadım. Gata hastenesi de öyle "ay ben transım" taklidi yapabileceğin bir yer deği içerisde profösör olmuş bir sürü uzman var ve kimi zaman tek tek kimi zamanda gruplar halinde mimiğine bakıyorlar. hardcore gay arkadaşlarım bile zorlandıkları bir rapor o.

ister inan , ister inanma unisex bir insanım. kızlar bile sevişirken oha sanki bazen bir hemcinsimle sevişiyorum diyor... yolda yürürken hala kadın sananlar var 31 yaşıma geldim.

8 yaşımda daha sokaktaki çocuklar homomatik lakabını taktı. Hayatım boyunca her yerde sürekli kız ile erkek arasında kalmış bir tip olarak görüldüm. Hala görenler var Viktorya'nın durumunu anlıyorum ve oraya yazdığım her satır da samimiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

noyan kişiliğini bir kenara bırakalım, bu sistemin dışında yaşıyorum triplerin çok komik abi.

sen post-fordist kapitalizmin ideal tiplerinden birisin. asmalımescitte doğumgünü kutluyorsun, reklam-eğlence sektörüyle haşır neşirsin, subjektivist new-age saçmalıklarından para kazanmaya çalışıyorsun.

sistem sensin abi haberin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

noyan kişiliğini bir kenara bırakalım, bu sistemin dışında yaşıyorum triplerin çok komik abi.

sen post-fordist kapitalizmin ideal tiplerinden birisin. asmalımescitte doğumgünü kutluyorsun, reklam-eğlence sektörüyle haşır neşirsin, subjektivist new-age saçmalıklarından para kazanmaya çalışıyorsun.

ahaha
guzel tespit

yeni kapitalizm bu zaten
bershka'dan dunya duzenine laf sokan tshirt almak...
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Harbiden, adamın durumu benden de kötü, yaşı geçmiş, elinden iş gelmiyo, rpg oyunlarını druglarla beraber oynaya oynaya gerçek hayatla oyun hayatını birbirinden ayıramıyo.

"Uzaylılar beni kaçırdı" dan girip, astral seyahatten devam edip en son "Lan ben mesih oldum galiba"ya kadar geldi işte.

Bi sonraki evre de "BEN ALLAHIM, BANA TAPMAZSANIZ HEPİNİZİ CEHENNEM ATEŞİNDE CAYIR CAYIR YAKARIM" moduna giricek sanırım.

Ben değişiğim kabul ediyorum, ama noyan tamamen balatalı sıyırık tırlatmış deli.

one olmak mı noyan olmak mı deseler noyan derdim ben. kıyaslama bence kendini sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Olm. bi cogunuz ben olamaz zaten.ayni sartlar altinda yasasaydik siz noyandan beter tirlatirdiniz psikoloji olarak. noyan sende google dan gordugun spirituellik dalgalarini ezberleyip millete artislik yapma lan sahtekar.

Bi ara ruyalara girip kabus falan oluyodun hatirladin mi? benim ruyalara ugra bi ara, korku aksiyon ve adrenalini bol olsun.

Sen turunun tek ornegi bile degilsin, insan degilsin olm. insandan onceki son evrin halkasisin bence. Fonksiyonlari calismayan bi beyne sahipsin. Mantikli dusuncen yok, mantiksiz yorumun cok.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

doğru bir tespit sanki :)
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

http://images2.ddccdn.com/cg/images/en3033987.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...