Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok saçma ama benim mesih gibi birşey olma ihtimalim nedir sizce ?

Kyra

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Arada sırada içilen esrarla senin bu kafalara ulaşmanı sağlayan sert uyuşturucular arasındaki farkı çözemeyecek kadar devrelerin yanmış.

Bir tanesi Amerika'da teker teker bütün eyaletlerde legalleşiyor, Avrupa'nın bir çok ülkesinde tüketimi legal.

Diğerleri senin gibi bir insanın böyle topicler açıp kendini mesih sanmasını sağlıyor.

Do the math.

More like DO THE METH! Got it!
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

5 algı combosunu özet geçsene? merak ettim ne diycen

özet anlatıyorum cevap tatmin de etmeyebilir fakat en azından fikir sahibi olmanı belki daha fazlasını da sağlar.

Oyun dili ile anlatacağım...

Şimdi beynini kullanma tarzın %99 insanlar gibi 5-10 saniyede bir düşünce değiştiren , yani hissiyat kalitenin çoğu ne düşündüğüne ve tükettiğine bağlı kalmış durumda olduğuda beyninin çalışma kapasitesi, vizyon sahibi olma , harekete geçmeye ve cesarete dair gerekli vucud kimyasalların gerekli statlara ulaşamıyor.

Yani büyük düşüncerele , büyük hissiyat kalitesine ve kendinden büyük randıman almak istyorsan zihnini eğitmelisin...disipline etmelisin. Çünkü kendi kendine durmaksızın düşünceden düşünceye atlaya beyinler köle beyinleridir.. sistem için harika bir çalışan olabilirsin ama böyle bir beyin ile asla kendine yeterince inanıp gerçekleştiremezsin.

Çünkü beynini kullanış şeklin tüm yaşamının kalitesini belirler. Sürekli düşünen beyini tamelemek için zen teknikleri üzerine bir kaç kitap okumanızı öneririm.

konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum ama 5 algı tekniği anda kalmak için nefesinin içine doluş ve kalış sürelerine dikkat ederken eş zamanlı olarak algılarından birin ya da dilediğin şekilde çoklu kombinasyonlarını tam bulunduğu ortamdan kendi merkabah'ına enerji charge up yapılabiliyor.

Zihin berrak tutulduğu seretonin/depomin mega barımız öyle doruyor ki çok komplike şeyleri çok net açılayabiliyorsun, herşeyi daha net görüp duyabiliyorsun ve enerjik hissettiğğin için herşeye akarın ve atarın var ve bunu özgüveni ile dolup taşıyorsun..

Tabi olay sadece kafada bitmiyor. Doğru şekilde beslenmek , doğru saatlerde dinlenmek gibi bir sürü faktör de var..

Bunların hepsini belgeselerimde ve diğer çalışmalarımda rahat rahat grafiklerle anlatacağım...
Ama en basitinden nefes ve özgüven arasında bağlantılar üzerine bir örnek verirsem : Önemli birşeyler söylemeye başlamadan önce burun deliklerinde güçlü ama sessiz bir nefesi dilinle ön üst iki dişin ve damakların arasına dilinle bastıtırak diyaframına doldurup söze başlayana kadar bir kaç saniye içine sindirdiğinde kurduğun cümleler ve karşınkilere yarattığı etkileyicilik oranları olumlu yönde çok fazla farkediyor...

Soluduğumuz oksijenin çoğu beyine gidiyor. Doğru nefes almak ve doğru şekilde zihninizin farklı mental düzeylerine hakim olabilmek yaşamınızı komple değiştirir hem de hayal bile edemeyeceğiniz ölçüde...

Olay nefes ve yaşam tarzında bitiyor. Yaşam tarzınızda kendinizi aşmaya dair güçlü bir meyil yoksa genelde anlamsız ve heyecansız bir yaşamınız olur. Ama insan bedeni inanılmaz bir space technology ...

tabi yazdıklara placebo etkisi v.s. yazanlar olabilir... placebo etkisine girip daha uzun ve bir yazı yazmak istemiyorum ama zihniniz açık kod bir aplikasyon... sınırları çok geniş yelpazede sınısızlığa açılan kutsal bir araç ...
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

Kyra said:

Ha niye penisimin fotoğrafını çektim ? Çünkü Sequo 150 tl'Lik quest vermişti ve oturduğun yerden penisinin fotosunu çekerek 150 tl kazanmak çok mantıklı ve eğlenceli ;D

Peki parayı alabildin mi ? quest bir seferlik miydi, yoksa chain şeklinde devam mı etti ?

eski arşivleri karıştır 5 net 700 civarı kazanmıştım. sadece ben değil bir sürü kişi o questlere katıldı. Ama verdiğim cevap soruş tarzındaki aşifyelikle alakası yok sanırım ..

Neyse uzun lafın kısası ben nü modellik yaptım yıllarca. Devlet beni hapse atmaya çalışıyor zaten kamuya açık alanda çıplak 5 dk sanatsal bir çalışma yaptım diye. yıllarca yüzlerce insan çıplak bedenimi çizdi... yani benim için bir numarası yok pipim görünmüş falan. Sequo'nun questleri de eğlenerek yaptım ve onun sayesinde parayı sevmeye başladım biraz. Pek maddi hırsları olan biri değilim. Hırslarım başarmam gereken şu hayatta kendi üzerime düşenlerle ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden, adamın durumu benden de kötü, yaşı geçmiş, elinden iş gelmiyo, rpg oyunlarını druglarla beraber oynaya oynaya gerçek hayatla oyun hayatını birbirinden ayıramıyo.

"Uzaylılar beni kaçırdı" dan girip, astral seyahatten devam edip en son "Lan ben mesih oldum galiba"ya kadar geldi işte.

Bi sonraki evre de "BEN ALLAHIM, BANA TAPMAZSANIZ HEPİNİZİ CEHENNEM ATEŞİNDE CAYIR CAYIR YAKARIM" moduna giricek sanırım.

Ben değişiğim kabul ediyorum, ama noyan tamamen balatalı sıyırık tırlatmış deli.
Sosyal ağlarda paylaş

yoğun istek üzerine... Sevgili 0ne

benim bu kadar kötü durumda olmam senin olduğun halini kabullenmene yardımcı mı oluyor ?

yoksa bana hakaret ederken içinde bastırdığı sistem ezintisini kusanlardan mısın ?

yoksa benim gibi aşağılık insanlara hakaret ederek onlara iyilik yaptığı yanılgısında olan ahmaklardan mısın ?

e) hiç biri... dikkat çekmek ve atraKsyon olsun diye hazır tartışma kopuyorken ben de bir noyzuraya giydireyim , bende burdayım moduna giren nooblardan mısın.

Seç beyen al ...

Ha bu sözün farkında olduğunuz üzere 0ne'a değiL tüm Noyzura Haterları Guildi üyelerine. HEPİNİZİN İÇİNDE VAROLAN 0NE'I TANIMANIZI İSTEDİM SADECE.
Sosyal ağlarda paylaş

ooo cüce sen gold ligden bronze lige düşmüşsün benim cevalarımı anlayabilecek seviyeden çok uzaklaşıp 0ne'a tutulmaya başlamışsın...

Senden beni anlayabilmeni elbette beklemiyorum ama 0ne'nın ayarlarından etkilenmeni üzüldüm...

Yani bir insanın özgür olarak kafasına göre takılıp kendi hayallerinin peşinden işleri organize ederken bu esnada doyasıya sevişmesi ve istediği kadar vakti olması ve bu yaşına kadar 10 sayfa bile okul defteri ve ödevi yapmamış olması ağırınıza gidiyor olabilir.

Ama bu benim hayatım... geçim kaygılarım yok , tek umrumda olan kendim olmanın sorumluluklarını yerine getirebilmek bu hayatta.

Bu kadar özgürlük düşmanı olmayın. Benim ukala ve açık sözlü biri olmam kimseye özellikle sana bu kadar seviyesizleşme hakkını vermiyor ama sonuçta senin hayatın...

Hayatınızda bana giydirerek rahatlama sağlıyorsanız size daha eğlenceli ve yapıcı tavsiyeler verebilir hayata dair.

Karşınızda özgür bir insan var değerin bilin ve saygılı olun cidden zor bulursunuz benim kadar özgürünü =)) ( tabi 20 ocakta hapse atılmaz isem )
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Viktoria derdini anlatip olumlu ilgi gordu diye topige bodoslama dalip "benim de gender disoderim var bana da ilgi plz" diye zirlsysn adsm bu arada noyzura. Unutulmasin, ona gore ciddiye alin.

Seagle önüne gender disoder raporunun ss'sini koydum. Bu forumda Viktoryayı en iyi anlayacak kişi benim ama beni ignore ettiği için konuyla alakamı kestim şahsen muhatap almadığı için. Ciddiye alınmak da istiyorsan sakin sakin köpürmeden haterlık yap.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...