Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

di said:

applev0dka said:

Beni araniza almiosunuz.. hepinizden nefret ediyorum.. hepinizden

Comp yok mu diyosun, yok diyorum gidiyosun sdf

Yasli bizim takim, "50 yasinda ne comp'u, ac bi quick nesemizi bulalim" diye dolaniyo hepsi :)

abi evet, sizden büyük umudum vardı ama direkt qp kafasında adamlarsınız sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

applev0dka said:

Yasli bizim takim, "50 yasinda ne comp'u, ac bi quick nesemizi bulalim" diye dolaniyo hepsi :)

abi beni de istemiyolardı başta, baktılar sonra içim yaşlı, kabul ettiler. gel sen de
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

di said:

applev0dka said:

abi beni de istemiyolardı başta, baktılar sonra içim yaşlı, kabul ettiler. gel sen de

Olm geleyim dedin de gelme mi dedik? Asgolsun. Gelemediysen tek sebebi o andaki yaslarimizin toplami 300 civari olmasidir. ( 6x50 tsisisi )
Sosyal ağlarda paylaş

Baya baya gelmisine gecmisine sovdum blizzard'in gecenin tek comp oyununda.

29 level picin biri gelmis, 1 saat D.va'si var 1 saat widow'u, once genji pick'ledi, sonra widow, sonra hanzo. en son "oyunu sevdigimden oynamiyorum zaten" gibi biseyler zirvalayip "sikayet edin ya evet" diye dolaniyodu.

oyun baya baya milleti kanser etmek icin var. cikip biri overwatch'un duzgununu yaptik dese kafa utuleyip kaciricam takimi oldugu gibi diger oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

ya bana son 8-10 kutuda filan sadece gri ve mavi çıktı,
ben oynamayalı bunlar loot sistemini filan mı değiştirdiler, yoksa ben mi bahtsızım?
(bayağıdır oynamıyordum, event skinleri filan var diye haftalık kutuları toplamak için girdim de hiçbişey çıkmıyor)

Aynı durumdaydım event için girdim 3 kutu açtım 4 legendary çıktı. Şans.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Baya baya gelmisine gecmisine sovdum blizzard'in gecenin tek comp oyununda.

29 level picin biri gelmis, 1 saat D.va'si var 1 saat widow'u, once genji pick'ledi, sonra widow, sonra hanzo. en son "oyunu sevdigimden oynamiyorum zaten" gibi biseyler zirvalayip "sikayet edin ya evet" diye dolaniyodu.

oyun baya baya milleti kanser etmek icin var. cikip biri overwatch'un duzgununu yaptik dese kafa utuleyip kaciricam takimi oldugu gibi diger oyuna.

compda ITS ONLY A GAME LOLO WHY U SALTY şeklinde takılanlara gıcık oluyorum

hayır adam winston yapmış, reinhardt yapmış

mei yapmış, symettra yapmış gel ne olursan gel aime gerek yok yeter ki takıma bir faydayla gel diye
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

ya bana son 8-10 kutuda filan sadece gri ve mavi çıktı,
ben oynamayalı bunlar loot sistemini filan mı değiştirdiler, yoksa ben mi bahtsızım?
(bayağıdır oynamıyordum, event skinleri filan var diye haftalık kutuları toplamak için girdim de hiçbişey çıkmıyor)

bahtsızsız pampa. 10 kutudan 4 sarı çıkarttım, ha 3 ü eski ama yapacak bir şey yok :(

(widow çıktı yenilerden oynamam etmem)
Sosyal ağlarda paylaş

[eyyor]
ula chat'te team-herkes-party arası geçişleri tek tab'dan çift tab'a almışlar. havalarda gezen fara'yı lucy'yle yumruk atarak öldürüp "trolololo" yazıcam, takıma gidiyor oyundaki herkes yerine. sonra "dur bi dakka niye olmadı" deyip doğru kanala yazmaya çalışırken ölüyorum.
[/eyyor]

tek derdimiz bu olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...