Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

ya bu competitive'de 2-2-2 şeması neden bu kadar oturdu?
ne güzel eskiden rein-mercy-tracer-soldier-hanzo-pharah şeklinde ataklar yapardık.
şimdi biri olur da hanzo, widow, symm, tor gibi bir hero alırsa takım ağlayıp sızlamaya başlıyor. "we need second tank! we need second healer!" otomatiğe bağlanmış durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

moba oynuyorsan meta kazanır. competitive'de insanlar kazanmak için oynuyor, pro oyuncu olmasak da 2-2-2 bariz bir şekilde üstün geliyor. o yüzden puan yapmaya gelen adam söylenir doğal olarak, canının istediği gibi oynamak istiyorsan --> quickplay. aynısı bu yapıdaki tüm oyunlar için geçerli ister dota oyna ister gw2 structured
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç biriniz pro-oyuncular kadar oynayamıyorsunuz. Meta'nın özelliği 2-2-2'de herkesin kendi görevini ve karakterini son derece iyi oynamasıyla öne çıkıyor. Paticik.com forumuna post atan casual'lara değil bu meta'lar.

(:P)

Bu arada ben demiyorum ki 2-2-2 yapmayın, takımınıza göre adapte olmanız gerek. "illa 2-2-2!!!!" ile olmuyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

moba değil bu, zaten carry-support-initator gibi bir sistem de yer almıyor.

karşıdaki düşmanların seçtikleri herolara, sizin seçtiğiniz herolara, o anki haritaya ve uygulayacağınız taktiğe göre değişir nasıl bir kombinasyon yapacağınız.

ama işte oyuncularda "ama en iyi kombinasyon bu" diye bi düşünce var, aksini uygulamayı akıl edemiyorlar.

sonra bastion ile atak yapan takıma denk geliyorsun, 2-2-2 kombinasyonu yapacam diye patlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

2-2-2 bir sablon, sana hangi heroyu alacagibi degil oranlarinin ne olacagini soyluyor. kaldk ki suan 3-4 hero haric butun herolar metanin icinde var, karsi takima ve mape gore aralarindan seciyorsun. bastion kesememek genji vs. picklememekle alakali yani 2-2-2 ile degil.

milletin birbirine sunu bunu oyna demesi can sıkıyor farkindayim ama competitive de baska turlu olmuyor gercekten. 100 tane mac atinca bir seyleri fark ediyorsun artik. ha bi de soyle bir sey var, ben her oyun daha pickler secilirken lutfen su lazim lutfen bunu pickleyin diyorum, boyle insan gibi yazinca itiraz eden pek gormedim. olay biraz da tarzla alakali yani, omg omg wtf change idiot seklinde spamleyenler olunca millet dogal olarak skrm lan degistirmiyorum diyor
Sosyal ağlarda paylaş

Tridz said:

yeni başladım comp oynamaya her maç altınları alıp her maç kaybedip aralıksız 500 rating düştüm neyi yanlış yapıyorum anlamıyorum takıma ne lazımsa alıp oynuyorum ama yok maç kazanamıyoruz bir türlü

bu sanirim herkesin yasadigi bi surec, ben de ilk sezonun sonunda placement maclara girebilmistim, 6-4 yapipi fena olmayan bir lvl almama ragmen ilk hafta cok feci rating dususu yasamistim. Sectigin heroya gore uyguladigin taktik, oynanan haritaya hakim olmak, o haritada oynanmasi gereken strateji, karsi takimdaki anti-heron vs bi ton etken var.

ama kaybetmeye devam ederken bu kotu oynuyosun demekir sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Tridz said:

yeni başladım comp oynamaya her maç altınları alıp her maç kaybedip aralıksız 500 rating düştüm neyi yanlış yapıyorum anlamıyorum takıma ne lazımsa alıp oynuyorum ama yok maç kazanamıyoruz bir türlü

bu sanirim herkesin yasadigi bi surec, ben de ilk sezonun sonunda placement maclara girebilmistim, 6-4 yapipi fena olmayan bir lvl almama ragmen ilk hafta cok feci rating dususu yasamistim. Sectigin heroya gore uyguladigin taktik, oynanan haritaya hakim olmak, o haritada oynanmasi gereken strateji, karsi takimdaki anti-heron vs bi ton etken var.

ama kaybetmeye devam ederken bu kotu oynuyosun demekir sdf

bunu okuduktan sonra hiç kaybetmeden 150 rating çıktım ciddiyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...