Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Abi hiç mi Blizzard oyunu oynamadınız daha önce ya? Oyun iyi kötü o yorumları geçiyorum şahsi düşünceler onlar ancak şu oyunun fiyatının düşeceğine inanan varsa gerçekten hayal dünyasında yaşıyordur. Başka bir açıklaması yok. WoW'un eski expansionları haricinde hangi Blizz oyununun kolay kolay fiyatının düştüğü görülmüş allah aşkına?

1,5-2 yıl sonra anca bi indirim yapar yaparsa Blizz bence. Onun dışında 3-5 ay sonra fiyatı düşer diye beklemeyin imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ha

valla diabloda millete botter yalpası yapıstırıp çatır çatır verdiler banwave'i, yada bi exploit yüzünden zamanında o kişilerle normal party yapmış insanların karakterlerini çat diye sildiler.

gabynator diye bi twitch oyuncusu var, adam sezon 5'de karakteri açtığı ilk dakikadan itibaren legal oynadığına dair tüm twitch vod'ları varken bile blizz support sallamadı, exploit yaptın diyip karakterin tüm leveli sıfırladılar.

o zamandan beri kılım ben bu heriflere. şimdi bide cheat yapana perma ban diyolar, sittin sene banlayıp açmazlar geri, releaseden sonra görüşürüz. ahanda buraya yazıyom.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında benim de diablo hesabım banlandı ama haksız yere banlanan kimseyi görmedim. Gabynator da diablonun en tescilli hilecisidir herifin bottan exploite yapmadığı kalmadı.

Bahsettiğin olaya benzer tek şey hotsda oldu bi programı hile olarak flaglayıp banladılar insanları onları da kısa sürede açtılar.

Gerisi komplo teorisi ve haterlıktan öteye gitmiyor malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Cuce said:

ha

valla diabloda millete botter yalpası yapıstırıp çatır çatır verdiler banwave'i, yada bi exploit yüzünden zamanında o kişilerle normal party yapmış insanların karakterlerini çat diye sildiler.

gabynator diye bi twitch oyuncusu var, adam sezon 5'de karakteri açtığı ilk dakikadan itibaren legal oynadığına dair tüm twitch vod'ları varken bile blizz support sallamadı, exploit yaptın diyip karakterin tüm leveli sıfırladılar.

abi selam

kizma ama yazdigin her satir yanlis. 3 sezondur brother chris kullanan biri olarak soyluyorum.

saygilar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...