Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

memesini skypeda gösteren kıza 24x24, 16x16, 8x8 yanyana calmlands de, 16x16 ve 8x8 yanyana two crowns da arazi verecem diyorum. kimse yanaşmıyor lan serverda. ne kadar sıkıcı insan topluluğu olabilir ki.

dalgasını gösteren erkeğe 16x16 verecem dese bi kız, ön sırada yer alırdım.

oyuncu kitlesi de sıkıcı be arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Buna biri redditte bi yorum yapmıştı ki adam baya bi haklı. Oyunda arenanın kralı olmanın kolay olacağını mı düşünüyorsunuz. Ya çok çok uzun süreler farm vs yapılacak oyun içi gold kasılacak öyle bi şeyler yapılacak ya da real Money basıp geçecen. Eşit şartlarda sadece oyuncunun yeteneklerine bağlı bir kapışma artık bu devirde zor. Öte yandan bu eşitlemeye gidilse millet ona da ağlıyor. YOK O KADAR KASANLA KASMAYAN NASIL BİR OLUR ağlamaya başlayacaklar. bknz:reddit

NASIL TS TREE ŞANSI YÜKSEK AĞAÇ KUTUDAN ÇIKAR HERKESTE FISHING BOAT FARM WAGON VAR
hiçbir başarım değeri kalmadı biz bu kadar kastık vs diye ağlıyorlar şimdi ASDASDA
parayı basan yine alıyordu ki zaten bas parayı al apex i filan sonra koy ah de gelen parayla git ts tree al. En başından marketi olan oyun oynamayacaksınız o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

abi aptal uzak doğu mmorpg'sinden ne beklediniz ki sdfsadsd

hayır oyunda serbest ekonomi olacak vs. diye heyecan yaptım. Para değerli olacak vs. diye de crafter'ın da bir geyiği yok. Tarla vs. kastırmak sadece mallık.

Archeum Shard ve Crystal kırarak günde 60-70g kazanıyorum. İnmiş fiyatlarla bile, Worker's paraları dahil. Paran arttıkça her seferde kârın daha da artıyor. Yani 1 ay mal gibi tarla kastım, gathering'di vs. kastım. Amele gibi trade çıktım hiçbir değeri yok. 5-6 gün önce ilk başladığımda 40g parayla başladım. Biraz önce oyundan çıktığımda 320g param vardı ki arada 26-27g'den aldığım Worker's Comp'lar falan da var kaç tane ona rağmen :D

Apex al o parayla sonra, god mode on

gereksiz bir oyun. 1-2 ay sonra player sayısı zaten yarı yarıya düşer. Eğer oynamak için ödeme yapmam gerekseydi zaten bir dakika daha oynamazdım. Şimdi arada girip takılıp çıkıyorum işte ciddiye aldığım yok.

WOD gelse de şu rezilliklerden kurtulsak :(
Sosyal ağlarda paylaş

sana laflar hazırladım
said:

abi aptal uzak doğu mmorpg'sinden ne beklediniz ki sdfsadsd

hayır oyunda serbest ekonomi olacak vs. diye heyecan yaptım. Para değerli olacak vs. diye de crafter'ın da bir geyiği yok. Tarla vs. kastırmak sadece mallık.

cehaletin üzdü kardeş
serbest ekonomi=değerli para
crafting sisteminse insanların birbirleri ile alışveriş yapmasını nispeten engellediğine katılıyorum. Çünkü ciddi bir ihtiyaç olmuyor ne gerekiyorsa kendi kendine cogunlukla yapıyorsun zaten. Haliyle sürekli tüketim ve hammaddeler dışında öyle cok ciddi bir pazar yok.

said:

Archeum Shard ve Crystal kırarak günde 60-70g kazanıyorum. İnmiş fiyatlarla bile, Worker's paraları dahil. Paran arttıkça her seferde kârın daha da artıyor. Yani 1 ay mal gibi tarla kastım, gathering'di vs. kastım. Amele gibi trade çıktım hiçbir değeri yok. 5-6 gün önce ilk başladığımda 40g parayla başladım. Biraz önce oyundan çıktığımda 320g param vardı ki arada 26-27g'den aldığım Worker's Comp'lar falan da var kaç tane ona rağmen :D

oyunda görmesem bilmesem dicem cok çabaladı sahiden de bir şey geçmedi eline ASDA
tarlaya 4 saatte yetişen bitkiyi ekip günde 1 kere hasat yaparsan eline ne geçmesini bekliyorsun ki
Oyundaki kısıtlamaların farkında da değilsin genel anlamda 2 kısıt var biri labor diğeri senin ayırabileceğin zaman. Labor yönünden karlı bi sey yapmak genel olarak senin zamanına mal olurken zaman yönünden karlı bi iş de labor yönünden düşük verimli oluyor.

Zaten oyuna hiç girmeseniz günde 1440 lp geliyor. lp basına 3silverlık bir iş yapsan bile 43 goldluk para kazanıyorsun. Çok düşük miktarlar bahsettiğin.

said:

gereksiz bir oyun. 1-2 ay sonra player sayısı zaten yarı yarıya düşer. Eğer oynamak için ödeme yapmam gerekseydi zaten bir dakika daha oynamazdım. Şimdi arada girip takılıp çıkıyorum işte ciddiye aldığım yok.

WOD gelse de şu rezilliklerden kurtulsak :(

oyuna başlayalı bir buçuk ay oldu adam daha level 50 olamadı
oyunun ne kadar içeriğine vakıf oldu da rezillik diyor.
neyse bu wod da keçi olacak mı yine binersin gezersin kaliteli oyun oynamış olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an level 47 işte
nebenin açılısından beri oynuyor ASDADA

level 30 dan sonra giriyor benim verdiğim tarlaya ektiği ağaçları kesiyor sonra çıkıyor. AA adam için bu.

Arka sayfalarda birisi vardı level 28 oldum daha pvpde yenilmedim bu kadar mı bu oyun diyordu onu hatırlatıyor bana ASDASD
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

1.5 ayda lvl 50 olamadın mı cidden?

e oynamamışsın abi sen oyunu bildiğin

pek sarmadı kasması, levelingi aşırı derece kötü zaten. 26-27'e kadar falan hızlı geldim de ondan sonra zaten durdum. Tarla vs. geyik yapıyorum. Şu dust olayını da yapmaya başlayınca işte en zevkli kasma şeyi oldu benim o kadar asdfasd

Leveling vs. hiç yapmadım neredeyse, çok ender kastım gidip questle vs. son 2-3 haftadır. Hep craftingten geldi xpler, bir de günde maks 1-2 saat falan oynuyorum. Bazen o bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...