Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

bende 1k gold, 2 tane kurulu 16x6 tarlalı, farmers workstationlu vs, skilleri güzel olan, 1 tane farm cartlı, clipperlı, 150 gildalık evi olan karakteri satıyorum. bankasındakileri satsan 200 300 gold ordan çıkar. üşenmem bankadaki malzemeleri trade pack yapar satarım dersen rahat 600 700 gold (belki daha fazla) ordan getirir. tekliflere açığım.
dahuta westte karakter

2 para veririm.

/block
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne bileyim oyun amaçsızlığına ulaştı şu an için.Sanırım benim mmorpg miladım dolmuş.Oyun yaklaşık 1 ay onceye kadar bitti benim için.Auroria gelcek çok fazla ömür törpüsü sarmıyor artık. Oyunda paran varsa Türkiye gibi bir durum söz konusu zengin çok çok çok fazla kazanıyor.220 goldun yaklasık bi 140 golduyla 100 tane hellswamp packlik malzeme aldım. Öncedende 20 25 tane var (tanesi 10 golda gidiyor 9.50 ye kadar düşüyor) her war bitiğinde gidip yapıyorum merch boat da var 20 taneyi gidip bırakıyorum 200 gold her gidişte neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

ağaçların 3 phase değişimi var

small sapling > sapling > young tree > tree

bu 3 geçiş sürecinde meydana geliyor ve bunların belirli zamanlarda oluyor. Mesela small sapling'ten sapling'e geçiş ağacın olgunlaşma sürecinin %10'unda oluyor. young sapling'e geçiş ise %50.

Tarlanız var ise kesinlikle cedar tree en iyisi. Kaçak yapıyorsanız pine tavsiye ederim.

Yinede bu geçiş süreçlerinde 10 15 kişi bekleyip aralarından aldığımı bilirim. Dikkat edin thunderstruck esnasında 4 - 5 sn boyunca yanındakilere instant kill atıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünkü salaklığımın konusu "Karpuz Kabuğundan Gemi Yapmak"

Herşey sabah erken kalkıp napsam napsam diye düşünürken gemi yapma fikrinin "parlak" bir şekilde belirmesiyle başladı. Biraz aradım taradım harpoon clipperda karar kıldım, zaten bi 70 gilda falan vardı anca :p

Malzemelerine baktım bende az çok var dedim, önce drydocku kuracak yer aradım, limanlarda oluyo zannediyodum, değilmiş. Gittim warehouse yakınında bir kumsala attım özel tersanemi :)

Neyse işe elimde olmayanla başlayayım dedim gittim fabric işine girdim, 100leyince de hazır el atmışken şunu paketliyim dedim aldım sırtıma tersaneme gittim ki meğer o iş öyle değilmiş :D Sırayla işlenecekmiş fabric de en sondaymış...

Tersane Eznan limanında, benim 8x8 farm Lilyut'ta... En iyi ihtimalle gidip pakedi tarlaya indirecem, gelip odun ve demir işini halledip sonra gelip alacam. Bu şekilde 10 dakkalık iş 2 saat sürdü :p

Tabi neler neler düşündüm bu arada, guildde kimse yok, olsa haber verip şunu bi tutun birader diyecem ama yok. Suya daldım dibe bi yere bıraksam kim görecek öbürlerini halleder alırım dedim cık, ille andırı karaya bırakacaksın diyo :) Gidip birinin farmına bırakayım, sahibine ait olmadığını millet anlayana kadar işimi görürüm dedim ona da cesaret edemedim.

Böyle bi cendereye düştüm işte sabah sabah...

Keşke daha fazla mmo oynasaydım daha önce :(
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Bugünkü salaklığımın konusu "Karpuz Kabuğundan Gemi Yapmak"

Herşey sabah erken kalkıp napsam napsam diye düşünürken gemi yapma fikrinin "parlak" bir şekilde belirmesiyle başladı. Biraz aradım taradım harpoon clipperda karar kıldım, zaten bi 70 gilda falan vardı anca :p

Malzemelerine baktım bende az çok var dedim, önce drydocku kuracak yer aradım, limanlarda oluyo zannediyodum, değilmiş. Gittim warehouse yakınında bir kumsala attım özel tersanemi :)

Neyse işe elimde olmayanla başlayayım dedim gittim fabric işine girdim, 100leyince de hazır el atmışken şunu paketliyim dedim aldım sırtıma tersaneme gittim ki meğer o iş öyle değilmiş :D Sırayla işlenecekmiş fabric de en sondaymış...

Tersane Eznan limanında, benim 8x8 farm Lilyut'ta... En iyi ihtimalle gidip pakedi tarlaya indirecem, gelip odun ve demir işini halledip sonra gelip alacam. Bu şekilde 10 dakkalık iş 2 saat sürdü :p

Tabi neler neler düşündüm bu arada, guildde kimse yok, olsa haber verip şunu bi tutun birader diyecem ama yok. Suya daldım dibe bi yere bıraksam kim görecek öbürlerini halleder alırım dedim cık, ille andırı karaya bırakacaksın diyo :) Gidip birinin farmına bırakayım, sahibine ait olmadığını millet anlayana kadar işimi görürüm dedim ona da cesaret edemedim.

Böyle bi cendereye düştüm işte sabah sabah...

Keşke daha fazla mmo oynasaydım daha önce :(

biraz zarar veriyor da, hemen dock un yanında kendini öldürtseydin keşke suda nefessiz kalarak. ben de yaptım aynı hatayı, hem de iki kere. o şekilde kurtardım.
Sosyal ağlarda paylaş

https://cupofourtay.files.wordpress.com/2012/11/mannovemberremembervvforvendettavendetta-3af92870b4ec404c79c795c375334222_h.jpeg

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?108485-ArcheAge-EU-Game-Update-11-5-14-at-3-00-AM-GMT-(PST-8)

auroria çarşamba öğle 12'de geliyor. boş günüm mis :P

açıklamayı bu kadar geciktirmeleri ayrı, serverlar kırılır diye patchi NA'nın ertesi günü getirmeleri ayrı bir basiretsizlik. 4'ü demiştiler zaten forum yıkılıyor şuanda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...