Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Tamam pardon, ama yine level 50'de büyük guildle ne yapılabildiği hakkında fikir sahibi olmadan oyun level 50 olmayı gerektirmiyor demek de komik.

Level 50 olmadan ve gerçekten büyük bir guildde olmadan oyundan bir bok anlayamazsın sözün özü.

pardon demene gerek yok bence ben yazdım 31 level diye, dungeon dediğin ne bir bc demiş, bcden önce 3 dungeon var ki bcyi görebilmesi için tek 31 olması lazım, 31de de 2 dungeon mevcut hani en iyi ihtimalle diye yazdım.

arkadaş k*rt gibi dungeon dediğin bi bc yazmış bizlik değil asuhdas
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Beyler Dei saolsun bana Conqueror's Volcano Bow yaptı fakat alet Rare durumda. Şimdi bu bow'un üstüne mat toplayıp delphinad a çıkayım mı yoksa baştan mı başlayayım ?

Şuna bir cevap alayım. Olmadı AH den ucuz magnificent bulursum onun üstüne mi yapayım upgrade. Birde rare bir silahı bir üst seviye silaha çevirince max rare mi oluyor yoksa arcane, unique olma şansı var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

attığın linkteki grafikler tamamen steamin istatistiklerine dayanarak yapılıyor anladığım kadarıyla. Oyunun steam üzerinden satışının durdurulması ve refund edilmesini de hesaba katınca sıfırlanması gayet mantıklı. Bir de oyuna giriyorsunuzdur herhalde grafiğe göre şu an serverlarda 0 oyuncu olması lazım durum öyle mi ASDASD

sayfa başı olmuş, alıntılıyım
Xenus said:

http://steamgraph.net/index.php?action=graph&jstime=1&appid=304030q39210&from=1410645600000&to=End+Time

WOD son darbeyi vuracak buna sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

https://steamdb.info/app/304030/graphs/

sıfırlanması bug gibi birşey abi dsdfg. şu kaç kişi oynuyor gösteriyor üstteki linkte. store'a zaten release'den önce bir hafta falan geldi sonra kaldırırıldı. ama release'den beri ne kadar düşüş olduğu görünüyor. hayır zaten oyundaysanız da oyuncu sayısının azaldığını farkedersiniz. 1-2 aya ghost town olur serverlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Markete karşı değilim de para ile para vermeyene karşı güç/para farkı yaratabileceğin her oyun patlamaya mahkumdur.

Buradaki temel mantık hatası, gerçek parayla bir şeyler alınıp sonra oyunda gold ile satılabildiği sürece dediğin fark olacaktır zaten. O yüzden ya toptan markete karşı olacaksın ya da marketten alınanların kozmetik şeyler ve sadece alanın kullanacağı şekilde olması gerekir.

Gerçi bugün gelinen noktada, marketin olup olmaması da çok önemli değil. Parası olup da oyuna harcamak isteyenler her zaman o güç dengesizliğine paralarıyla erişebilirler. Bu sebeple market olayı ile bir oyunun batıp çıkması arasında ilişki kurmak çok da doğru değil. Bunun yanında markette satılacakların da bir sınırı var insanların senin gibi düşünmesi sebebiyle. Gear mear satmak sıkıntıya sokabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

botla 8 tarla çalıştıran adamların olduğu bir ortamda markete takmamak lazım.

nasıl oynadığına bağlı birazda, biz yaşlı başlı adamlar olduğumuz için inanılmaz casual oynuyoruz, giriyoruz ticaret yapıyoruz giriyoruz iki lvl kasıyoruz, balık tutuyoruz. Marketten kim ne aldı beni hiç ırgalamıyor, ayrıca satılanlarında oyuna etkisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

var aslında. Ha direkt silahı zırhı satmış ha apex worker's compensation vb. koymuş. Adam gidip apex alıyor onu satıyor sonra gelen goldla senin aylarca oynayıp da sahip olamayacağın sete kavuşuyor. Olmasa güzel olur ama var napalım. Çok iddialı olmayanlar için dert edilecek şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...