Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

hakiki başlık bu muymuş lan, buna da yazayım;

oha sahtekarlığa gel.

Abi herhangi bir emir vermemiş olmama rağmen otomatik patron status almış bir ay daha. 4 gün önce olmuş bu, yeni farkediyorum. Sitede gördüğüm kadarıyla otomatik yenile falan gibi bi seçenek de yok, payment method orada durduğu sürece herhalde otomatik alıyor.

Support ticket açtım şimdi refund istedim, ümidim yok gerçi pek, sahtekarlık yapan adam refund mu verirmiş.

kontrol edin siz de eğer yenilemek istemiyorsanız payment methodu silin account ayarlarından.
Sosyal ağlarda paylaş

gitti paracıklar.
yalnız bu yaptıkları hareket baya racona ters.
hâlâ internette ödeme yapmaya teşne olamamış milyonlarca insan var ve böyle şeyler de iyice korkutur insanları, çok takipçili enternasyonel sosyal medya mecrasından yaysan götleri tutuşabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

hakiki başlık bu muymuş lan, buna da yazayım;

oha sahtekarlığa gel.

Abi herhangi bir emir vermemiş olmama rağmen otomatik patron status almış bir ay daha. 4 gün önce olmuş bu, yeni farkediyorum. Sitede gördüğüm kadarıyla otomatik yenile falan gibi bi seçenek de yok, payment method orada durduğu sürece herhalde otomatik alıyor.

Support ticket açtım şimdi refund istedim, ümidim yok gerçi pek, sahtekarlık yapan adam refund mu verirmiş.

kontrol edin siz de eğer yenilemek istemiyorsanız payment methodu silin account ayarlarından.

Ben yenilemek istemiyorum ama profilden kredi kartını kaldıramıyorum nasıl iştir bu?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bu esnada öyle bi yere atmısım ki benim thatched ı, bi geri aldım, 1 tane de ev atabilecegim kadar yer açıldı. yani auroria da 1 thatched, 1 tane de evim var. eger karsı taraftan elemanla anlasabilirsem, kenara kaydırırsa tarlasını, 2. evi de atacam. 1 thatched, 2 normal house... tarlaları aktarırım, nuiaya da 2 evi aktarırım. satarım.

nefis.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de diyorum bi gecede ne oldu da dün 800 golddan giden thunderstruck tree 350'ye, 180'den giden log 90'lara düşmüş :)

Demek ki sebebi buymuş, yalnız akıllının biri toplamış bütün düşük fiyatlı tree ve logları, hepsini x2 fiyattan koymuş geri...

2 saat önce bi sürü vardı şimdi düşük fiyattan kalmamış :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da kredi kartını kaldırtmadı ama kart sanal kart olduğu için limitini sıfırladım çeksin çekebiliyosa :p

Bu arada o rumbling archeum tree sapling hikayesi de bi ilginç. Adamın biri diyo ki 15k kredilik chest açtım (yaklaşık 35 falan) 45 tane sapling çıktı 9 tane thunderstruck oldu...Kimi chestten çıkmıyo kiminden 2-3 tane çıkıyomuş. Biri 3 tane chest açmış 4 sapling çıkmış 3 tanesi TS olmuş :p
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Xenus said:

abi adamlar yüksek thunderstruck şansı olan bir ağacı markette rng chestin içine eklemiş. matures in 1h... adam tarlaya 8 tane ekmiş birine vurmuş

iyice boku çıktı çok fena. accountu satıp bırakıcam valla bu gidişle

Şu mu yaw o?

http://i.imgur.com/t1UhNkm.jpg

100g oldu simsek tahtasi.
Sosyal ağlarda paylaş

2 ektim, 1 tane düstü. adama 3 apexe sattım. 1ini kullandım. 50g ye ahden aldım, 3 tane de kasadan çıktı, toplam 4 tane daha agaç oldu. onları ektim bekliyorum.

two crownsdaki 1 evimi de 1200 e sattım. üstüne adam getirdi tüm mat ve appraisal certificateleri. 110g ye de hemen 1 apex daha aldım.

3 apex istifledim simdiden. hala da 1150g var. aman tanrım, ilk defa bu kadar çok para birden görüyorum archeagede.

edit: o ilk paragraf nasıl kötü bi paragrafmış öyle. aklım durdu. okudum, ne demek istedim acaba burada diye kendime sordum. sonra lisede aynı soruyu sınavda "sizce" ile soran hocaya, "ben buraya eşek yazarım, tam puanı alırım hoca, sizceyi soruyorsun, bence eşek demek istemiş" diye kavga edişim aklıma geldi. ama haklıyım. bencesini sorarsan, eşek cevabını da alabilirsin. ziki yok ama. sakin.
Sosyal ağlarda paylaş

6 tane kutu aldım, 1 tane bile sapling çıkmadı :p .

1 ts ağzıma sıçtı diyecem de, tüm goldu çatır çutur harcıyorum, inanamazsınız. fakat herkesin epherium giyip, etrafta mal mal takıldığı wow clonu oynayacak değilim. oyun öldü bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Ya böle fırsatçılık da yapmak istemem ama keriz yerine de koymasınlar neyse ortalama rayici ona göre isterim :)

100 çok mu mesela normal mi, normalse versin zaten de iki karakteri var biri 11 öbürü 19, gerçi founder almış sanırım parası pulun olan bi "fransıza" benziyo ama... :)

fırsatçılık adamın yaptığı, arsasını büyütmek için arazi almak istiyor ve 13g mi teklif ediyor?

Eğer büyük farm veya ev dikilecekse denildiği gibi en az 150-200'den kapıyı aç, seve seve verecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Fili said:

eğer senin tarlanı kaldırman ile ev dikebilecekse oraya bence en az 200 golddan bırak:)

ama başkalarıyla da anlaşması gerekiyorsa filan 100 civarı da olabilir 8x8 e yer bulmak kolay senin açından. Havadan 100 gold gelecek

Ona bakim hemen ama zannetmiyorum sadece 1 tek 8x8 i var onun da bana komşu. Ya öbürlerini de ikna edecek ya da benimkiyle kendininkinin yerine 1 tane 16x16 dikecek.

Hoş 16x16 dikebiliyosa ev de dikebilir oraya ama :) Bi iyice bakim, yanyana iki tane 8x8 bi tane 16x16'lık yer açmıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...