Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

o region hopping e önlem almadıkları sürece her zaman en ucuz bölgeye akın edecek herifler. Bize bu değişiklikleri yaparken ekstra önlem almışlardır umarım, 1-2 şey gördüm ama bilemedim hani. 

0.44$ harcadım bende , bir oyun %90 indirime girmişde eh artık alayım dedim 🙂 . Tabi indirim başlayana kadar aldıklarım göçertti onu da demek lazım. Kredi kartı bugün kesiliyor, yeni bir başlangıca yelken açıyorum 😛 . 

Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia, 29.11.2023 16:12 tarihinde dedi ki:

Türkiyede ki Dolar kuru politikası öncesi ve sonrası son ve ilk 3 ay datalarını bulabilsek bi dosya hazırlar gaben a göndeririz. Bak önümüzdeki 5 yıl prediction ı böyle böyle hepimiz kaybederiz bu devam ederse diye.

lan adamlar yunanistan başbakanının eski ekonomi danışmanını işe almıştı bi ara, sırf steam'deki trade pazarını dengelesin diye.

eminim ki asıl paranın geldiği pazarlar konusunda da yeterince düşünüyorlardır.

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 03.12.2023 11:55 tarihinde dedi ki:

oyunlar ne olacak? 

soyle simdi, satin aldigin oyunun kendisi degil, oyunu kullanma lisansi aslinda.

ama zamaninda, eger boyle birsey olursa hepsini indirmeye acariz dedilerdi, tabi hatirliyorsa gaben dedigini 15 sene once 😛

bu sebepten oyunlarini indirip yedekleyen bit kitle var.

Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce bu soruyu cevaplamışlardı. Öyle bir şeye ihtimal vermiyoruz ama kapatacak olsak ful download edilsin diye tutar insanlara fırsat veririz diye. Tabii yine güven meselesi.

Başka bir konuda bikaç sene evvel miras bırakılamaz dediler. Ölünce hesabını kapatıyolar. Gazeteye haber falan olmuştu babasının hesabını alamaması birinin.

• Uzuldum 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...

Bu arada yeni sistemde USD uzerinden karttan işlem yapabilen var mı?

2 ay önce dolar ekstresi actirmama rağmen iş bankası kartiyla son 2 islemim yine de try üzerinden oldu.

Saçma sapan komisyon kesiliyor bunun yüzünden.

Bankayı aradım bizimle ilgisi yok diyor.

Deathblade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...