Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Apex le patorn alan arkadaşlar. Patron status ne zaman aktif oluyor oyunda? ne zamandan sonra sövebiliyoruz onu bilmek istiyorum =)^

Ticket attım genelde kullanır kullanmaz, en kötü bir log-in/out yapınca oluyormuş diye okudum. Mailde verdikleri geri dönüş süresi 96-120 saat :)
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak 1.5 saattir oyunu açmaya çalışıyorum. play diyince kalıyo yine.

sikicem gerçekten ay olmuş insanlar aynı problemi yazıp durmuşlar. kimsenin skinde değil abi. böyle support sistemi olabilir mi ya?

bide bilgisayarı kitliyo kalıyo hiçbişi yapılmıyo playe bastıktan sonra.

hackshield midir nedir ondaymış problem. kendin kurup indiremiyosun ama illa oyun indirecek. eh allah belanızı versin ya
Sosyal ağlarda paylaş

Creus said:

Apex le patorn alan arkadaşlar. Patron status ne zaman aktif oluyor oyunda? ne zamandan sonra sövebiliyoruz onu bilmek istiyorum =)^

Ticket attım genelde kullanır kullanmaz, en kötü bir log-in/out yapınca oluyormuş diye okudum. Mailde verdikleri geri dönüş süresi 96-120 saat :)

15 dakka
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

sikicem gerçekten ay olmuş insanlar aynı problemi yazıp durmuşlar. kimsenin skinde değil abi. böyle support sistemi olabilir mi ya?

hackshield midir nedir ondaymış problem. kendin kurup indiremiyosun ama illa oyun indirecek. eh allah belanızı versin ya

aynen
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Vingthor said:

aynen

Windows defender ı kapatın.
Sosyal ağlarda paylaş

dehuta ve bi kaç serverda restriction var diyor, çar açtırmıyor. kapadılar mı şimdi bu serverları yeni oyunculara?

haaa
"NEFH stands for Nuin, Elf, Firran and Harani. They are race restrictions due to an unbalanced server."

yeni oyuncular west tarafında giremiyor artık dahutaya. vay amk.

başka hangi serverda oluşum var orda başlayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Creus said:

Eveet, hala gelmemiş. Gerçekten sinir olmamak elde değil. Wot yazrdım support'a ne kadar witty/sarcastic olunulabiliniyorsa olduğumu düşünüyorum. Eksik gün gelsin ona da rağzıyım, bunlardan beklentim minimumda.

abi acc gir yani web sayfasindan. ordan payment git en altta abo cancel var(inaktiv yazar). cancel la 15 dakka sonra olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

beta zamanında yüklemiştim oyunu. sıkıntı yok açılıyor. laptopa da kurayım dedim şimdi. Oyunu bir daha çekip yükleyim dedim temiz installation olsun diye. 40 mb bi yer yüzünden 1004 uyarısı alıyorum.
Şimdi, bendeki oyunun yüklendiği directory ss teki gibi. beta diye bi klasör var.

Yeni yüklenende böyle bir klasör açılmamış ve bir çok pak dosyası var o kadar.

Sizden ricam yeni yükleyen birisi benim yaptığım gibi bin32 klasörünün bulunduğu dizine kadarki klasörleri söyleyebilir mi? Belkide sadece beta adında bir klasör olmayacak arada o kadar ama emin olayım.

Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Creus said:

Eveet, hala gelmemiş. Gerçekten sinir olmamak elde değil. Wot yazrdım support'a ne kadar witty/sarcastic olunulabiliniyorsa olduğumu düşünüyorum. Eksik gün gelsin ona da rağzıyım, bunlardan beklentim minimumda.

abi acc gir yani web sayfasindan. ordan payment git en altta abo cancel var(inaktiv yazar). cancel la 15 dakka sonra olacak.

Payment method: --
Patron Subscription Plan: --
Status: Active
Active Time Remaining: 25 Days

BUrayı diyorsun sanırım ama cancel yapamıyorum =) Emin misin diye sorduğu bir pop-up pencere çıkıyor ama Evet'e basabileceğin bir yer yok :D gerçekten siliyorum oyunu ya uğraşamıcam
Sosyal ağlarda paylaş

lan oyunda bi problem var anlamadım sebebini. durup durup aniden hdd öküz gibi çalışmaya başlıyor, frame droplar ve arkasından mouse efsanevi şekilde hızlanıyor sonra aniden düzeliyor felan. Bu ne hıammına.

bi de npc'ler japonca konuşuyor hazır oyuna aylarca beta test yaptılar, hala ingilizce voice yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...