Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Kalten said:

Paladin yaptım ben karakteri yüksek levellerde oynamış kimse var mı? Eğer kötüyse yol yakınken döneyim baska bir şeye :) Bir de oyunda tank gerekli mi end game filan ne alemde bilmediğim için soruyorum.

Vallaha cok hybrid gitmemeni öneririm.Paladin güzel oluyor ama ATak basesin Sadece vitaldan instant spelleri al derim. Paladin öyle oynanıyor cünkü.Defense battlerage girersen twohanded kıyak bi paladin olursun. Ama argent yapsan daha iyi sankim daha agresif olursun
Sosyal ağlarda paylaş

70g'dan 5 tane APEX listeledim deneme amaçlı. bir tanesi 5dk'da satıldı lel. yarına hepsi gider herhalde. :)

bu arada courthouse'a bırakın afk olacaksanız, yer bulabilirseniz tabi. uyuz bot report skillini de kullanamıyorlar courthouse içinde. trion 24 saatlik banlayacak falan demişti ascraeus galiba ama onun guilddeki adam kaba etinden sallamış herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

70g'dan 5 tane APEX listeledim deneme amaçlı. bir tanesi 5dk'da satıldı lel. yarına hepsi gider herhalde. :)

şu apex olayını açıklasana hacı? 10 dolara mı aldın sitesinden de oyle satıyorsun yoksa oyun içinden mi elde ettin? allah kahretsin şu iş yaşamını bir oyuna bile konsantire olamıyorum. eskiden olsa tey tey tey..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...