Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 4

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

telefonun restart hızı çok iyi, belki de piyasadaki en hızlı boot eden alet olabilir.
hoparlör sesi Note 2'ye göre çok gelişmiş. o telefonu kullanırken çok rahatsız ediyordu tiz hali.
fotoğraf kalitesi çok iyi. karanlıkta bile güzel çekim yapabiliyor. Note 2'deyken kapkaranlık çıkan durumlarda düzgün görüntüler elde ediyorum. bir DSLR değil elbette ama ultra compact makine olarak çok başarılı. LG G4 biraz daha net çekiyor diye duydum.

yalnız bazı sevmediğim yanları var aletin.
android güncellemeleri çok geç geliyor. gelen güncelleme sonrası performans sıkıntısı başladı. şöyle ki, açık tüm programları göster tuşuna bastığımda bir iki saniye duraklıyor. google chrome tab arasında geçiş için o ekranı kullandığı için browse dert haline geldi bana.
arkaplanda çalan müzik varsa fotoğraf çekerken müziği pauselaması da sıkıntı veriyor.
fotoğraf menüsü çok aptalca geliyor. sanki Note 2'den sonra özellik kısıtlamışlar gibi, ya da ben beceremedim. LG G4 ile ilgili videolara bakınca onun menüsü çok kullanışlı.

bunlar dışında memnunum. parmak izi yapmayan cam koruma bulabilsem daha şukela olacak. Galaxy S2'de en sevdiğim şey taktığım ekran filmi idi. toz kir parmak izi göstermiyor ve dokunmasındaki pürüzlü his de hoş geliyordu. öyle bir şey lazım buna da.

Note 5 eylülde çıkıyormuş herhalde. şu Note 4'de sevdiğim özellikleri koruyup sevmediklerimi değiştirirlerse gidip onu alırım hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
http://i.imgur.com/I8GFAkM.png

telefon niye böyle saçmaladı la? %15 civarında bi anda şarj düşmeye başlıyor. %1 gözüküyor mesela ama 15 dk dakka daha telefonu kullanmaya devam ediyorum.
4g hatta geçtim, Turkcell kartım yerine Telenor kullanmaya başladım, sanki ondan beridir daha hızlı pil harcıyor, normal midir?
Sosyal ağlarda paylaş

eger yeni sistem yukledi isen, veya update ettiysen, sistem kendi icinde o istatistiksel hesabi gunler icinde tekrar daha dogru hale getiriyor.

biraz da firmalarin oynamalari var daha cok gidiyormus gibi gosterme adina falan.

aslinda o %15 misal %3-5 falan diye dusun zamanla duzelebilir ya da o istatistikleri sifirlayip tekrar olusturulmasini saglayan appler ve/veya xda dev de programciklar var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Kanuni said:

6 cikti sen 5.1.1 e seviniyorsun :)

Androiddeyken en sinir oldugum seydi bu update olayi.

6 çok ilgilendirmiyor beni ya, 5.0.1'den kurtulduğuma seviniyom :D
miui ya da cyanogenmod iyidir. yok illa android 6 gerekiyorsa o zaman nexus 6P...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...