Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

spora başlayamadım düzenli olarak ama elimden geldiğince yürümeye çalışıyorum. 118.5tan 102 civarına indim şu an. rejim iyi gidiyor keşke spor yapmaya vaktim de olsa ama nişan düğün koşturması zaten spor gibiydi bohça alışverişinde katır kuvveti kazandım annemin arkası sıra.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

sinav bari cok gerekli degil, dumbbell alaydin.

kayınbiraderin dumbbell'ına çöreklendim.

Bu arada download bitti dün baktım baya hayvan gibi hepsi 25-30 spamlıyolar her hareketi ches&tarmsda ben 10-15 anca çıkartırım şu anki halimle max.

Bu arada baktım 1 saat 10 dk sürüyor main quest. ab ripper da 17 dk filan. Benim bunları tamamlamam için 2 saate yakın süre lazım pause filan dayanamam tempoya galiba.

O yüzden sabah 5-7 arası yapıcam Akşam filan o kadar vaktim yok. Hanım zopalar direk zaten.Kargo gelmiş. Yarın sabah 5 te başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

moriarty said:

insanity yapmayın abi gereksizlik direk. onun yerine çıkın koşun bisiklet sürün. sırf cardio insanity. yağ yakar kas yapmaz bi şey yapmaz.

ya güya ben senden program alacaktım, kaynadı. koşma abi boşa vakit kaybı dediydin. koşuyoz mu şimdi nedir

yok abi koş vakit kaybı demedim sdf. koş tabi ama ağırlıkta yap ikisi bi arada dedim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...