Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

ben de bu klüpteyim

sabahları erken kalkabilirsem hafif tempo koşu/yürüyüş arası bir şey yapmaya çalışıyorum da erken kalkmak zor geliyo ya.
yemek düzeni zaten yok, tamamen abur cubur gibi birşey.

aslında kolay kilo veriyorum sayılır, sırf abur cuburu bırakıp gerisi aynı devam ettiğim zaman bile bayağı faydası oluyor ama şu düzensizlik yüzünden onu bile koyverdim bayağı uzun bi zamandır.
Sosyal ağlarda paylaş

3 haftadır junk/fastfood/dışardan yemek söyleme/gazlı içecek olayını kestim.

baya etki etti, salındığımı hissediyorum.

meyveye abanıyorum acaba o kilo vermeme engel olur mu ya. çamış gibi meyve yiyorum.

iştahımı kesmeye başladım o bakımdan iyi, genelde akşamları sadece meyveyle geçiriyorum.

bu ay sonunda ofise geçicez, benim evden yürüyerek 35 dk. 40 gel 40 git, 80 dk yürüyüş her gün eğer koyvermezsem 3 ayda 9 kilo var çok net. üzerine kardio koyarsam 12'e kadar yolu var.

kilo verme zamanı geldiğini hissediyorum ama zerre spor yapasım yok. ne kardio, ne bodybuild. yemeği kesip, daha hareketli bir düzene geçtiğimde fazlalıklar gitsin istiyorum o kadar. 3 beden dolabım oldu aminyum.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

cok seker var la meyvede, kontrolsuz yeme.

this
meyveyide az yemen gerekiyor
ayni soruyu trdeyken diyetisyenime sormustum
cok seker var normal olarak ye dedi
bide gundelik temponu arttirarak genede zor yag yakman sanki
bu yaptiklarin yaninda kardio olacak 1-2 sey (misal uzun yuruyus, mumkunse kosu veya bisiklet) cok daha iyi olacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kebabı öyle yiyor olsaydım büyük ihtimal olurdum adasd

meyve olduğu için değilim ama çok kilo alıp veriyorum dönemsel

son 2 yılda 72-92 bandında gittim geldim 182 boyla

2 yıldır home ofis çalışıyorum ve çok yoğun çalışıyorum. sektör değiştirdim, hep projelerin altında eziliyorum. mesai saati anlayışı yok, hiç hareket etmeden yatağa geri gittiğim günler falan oluyor. asıl sebebi o kilo almamın.

home ofis çalışan adamın düzenli kardio yapması şart. benim tuvalete gidecek mecalim olmuyor yorgunluktan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben çok stabilim ya. 181 kg 55 kiloydum. kilo almak için çabaladım, gym filan kastım. sonra aldım kiloyu ve sporu bıraktım sfds.

simdi 75kg lı hafif armut göbekli bir beyefendiyim. gerçi azaldı göbek ama işte 6pack yok :(

yarın başlayacam demiştim de işim var yarın da. çarşambaya kalacak gene.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi kebabı öyle yiyor olsaydım büyük ihtimal olurdum adasd

meyve olduğu için değilim ama çok kilo alıp veriyorum dönemsel

son 2 yılda 72-92 bandında gittim geldim 182 boyla

2 yıldır home ofis çalışıyorum ve çok yoğun çalışıyorum. sektör değiştirdim, hep projelerin altında eziliyorum. mesai saati anlayışı yok, hiç hareket etmeden yatağa geri gittiğim günler falan oluyor. asıl sebebi o kilo almamın.

home ofis çalışan adamın düzenli kardio yapması şart. benim tuvalete gidecek mecalim olmuyor yorgunluktan.

2 yıldır mmo oynuyorsun paso. o olmasın :D
Sosyal ağlarda paylaş

iş ayrı hobi ayrı abi. takım elbiseyle dolaşan adamdım home ofise geçene kadar. her zaman fit olmam, dış görünüşe dikkat etmem gerekiyordu. fıstık gibiydim. o dönemler en ağır mmo oynadığım dönemlerdi bide, şimdi mmo mu kaldı allahasen haftada 3-4 gün, günde 2-3 saat. geçti artık bizden.

neyse fıstık dönemimde en azından kızı tavladım ;)

şimdi tek hedefim dolabımdaki kıyafetleri tekrar giyebilmek asdasd

bel 38-40'dı, üst medium'du.

şimdi 42-44, üst large hatta geçen gün super slimlerden birini xlarge almam gerekti.

eski kıyafetlerimi giymek istiyorum sadece asdas.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

aquila said:

cok seker var la meyvede, kontrolsuz yeme.

this
meyveyide az yemen gerekiyor
ayni soruyu trdeyken diyetisyenime sormustum
cok seker var normal olarak ye dedi
bide gundelik temponu arttirarak genede zor yag yakman sanki
bu yaptiklarin yaninda kardio olacak 1-2 sey (misal uzun yuruyus, mumkunse kosu veya bisiklet) cok daha iyi olacaktir.

gündelik tempo kardiyodan etkili bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...