Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

lan p90x e başlamıştım tee zamanında. mide hareketlerini yaparken sızmışım. gayet hayvan gibi zor. vucudu hazır olmayanlar için.

Aga program aninda adamin yaptiklarini yap diye degil
Hep soyluyor zaten videolarda yapamiyorsaniz soyle yapin, yapabildiginizi yapin vs.
Zamanla yapabilecek hale geliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

şunu izledim geçen üzüldüm ya. Adam sakat haliyle ne noktalara gelmiş ne başarılar elde etmiş. Devletten destek görememiş yarışmaların maliyetine de katlanamamış bir noktadan sonra sporu bırakmış.

Losers find excuses, winners find a way to make it work!

http://www.youtube.com/watch?v=x5O8WtRbh_c
Sosyal ağlarda paylaş

duvara asıcaksanız matkapla delin dubel çakın, sonra bu havlu tutacağı gibi askılar var aletin içinden çıkıyo onu yerleştirin sonra barı içine geçirin. Taş gibi sağlam oluyo düşme korkusu falan yaşamıyosunuz.

Bazen gevşiyo, sağa sola çevirince oturuyo iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

duvara asıcaksanız matkapla delin dubel çakın, sonra bu havlu tutacağı gibi askılar var aletin içinden çıkıyo onu yerleştirin sonra barı içine geçirin. Taş gibi sağlam oluyo düşme korkusu falan yaşamıyosunuz.

Bazen gevşiyo, sağa sola çevirince oturuyo iyice.

aynen son sıkıştırmayı iyi yapınca iyyice yapışıyor duvara

bir de barın çevresine tülbent sarın
eliniz nasır tutmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

vay be böle bi klüp de varmış...

evde kendi çapımda sürekli barfiks takılıyorum lakin o kadar. Arada bi de dambıl. Üşengeçliğimi yaptığım 3 gramlık sportif faaliyette bile gösteriyorum.

kapı kasasına sıkıştırmalı versiyonundan var bende bu arada, gayet memnunum kasada hafif bi çatlak var ama sıkıntı yok, yerinden oynama - gevşeklik - sarsıntı felan yok daş gibi mübarek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...