Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
ya ben bi gaza geldim spor yapıyim diyorum da kesin 3-4 aya bayıp bırakırım. haliyle spor salonuna filan yazılmıyorum, 3-4 aylık üyelik yok yakındakilerin hepsi min 1 senelik yapıyo (adamlar resmen parayı basıp sonra salona gitmeyenler üzerinden zengin oluyo ya, nasıl olsa bunların %90 ı gelmiycek diye 1 senelik üyelik dayayıp duruyolar. bütün üyeler organize olup topluca gitseler salon çökücek)

neyse, P90 filan evde spor yapma programları var diyordunuz bi topikte ama aramaya üşendim o yüzden buraya yazıyorum. en son 1 sene önce doğru düzgün spor yapmış biri için uygunmudur, nereden başlamak lazım filan şöyle bi mini-tutorial yazsanız da nasiplensem çok işime gelir. P90 ın birkaç tane farklı programı var hangisi daha uygun?
Sosyal ağlarda paylaş

p90 ve onun bir numara ultrasi filan zaten spor yapabilenlerin isi abi..

ben de meraktan indirip bakmistim da...hadi 10 dakikada 30 sinav 30 mekik cekelim ustune 1 km kosalim donunce de bi tur daha atariz abi boylece gunde 10 dakika calisarak super forma kavusacagiz..sistemi..

e tabi ana mantigi cozmuyor ..biz zaten spor yapamayanlardaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

değil. başlayın 1-2 hafta içinde sizde yapıyorsunuz zaten. ilk 5 yaparsın sonra 10 yaparsın sonra 15 gittikçe gelişecek. herkes bi yerden başlıyor ve öyle oluyor. kimse ilk başladıgında 30 şınav 30 barfiks yapmıyor.

benim ev arkadaşım 1 şınav çekemeyerek p90xe başladı. 1 yıl geçti benden ileride şu an dogru beslendi çok iyi calıstı geçti.

kendinizi kandırmayı bırakın. başlayın.

bilmedende milleti yanlış yönlendirmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...