Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

kolu patlattim. gunde 2 set uzerine kosu uzerine yuzuyodum 2 haftadir. bide sabah aksam sinav bilmemne.

kol gitti. koltuk altindan dirsege icerde sanki metal cubuk varmis gibi bi agri var. kolumu kipirdatinca aciyo 2 gundur duramiyorum resmen agridan.

doktora da gidemiyorum burda sigortam yok ebesenin ami gibi pahali doktor.

icyhot aldim surup duruyom bide agrikesici.

isin garibi dirsek ve bilekte manyak gibi catirdiyo. sol kolda agri var yine ayni omuzdan basliyo dirsege kadar biraz da forearmda dirsege yakin ve bilek catirdiyo ama sag kol agrisindan uyutmuyo.

dehidre mi oldum nedir bu catirtinin sebebi? sag elimle sigara icemiyorum su anda agzima kadar goturemiyorum elimi. bicaklanmis gibi agriyo surekli.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sigorta yaptirin ya
ogrenciyseniz bile 2 gun disari cikma paranizdan kesin sigorta yaptirin.
gecen de bir endoskopi lazim oldu da, orda anladim ne denli gerek olduguna sigortanin.

ben de almanya veya prag'a gider gitmez kapsamli bir sigorta yaptircam ilk is. yasta ilerliyor artik vucud eskisi gibi handle edemiyor herseyi.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Gecmiş olsun, bence mutlaka doktora git, milyor dolar alacak halleri yok (ya da benim gibi üfürükçüye de gidebilirsin, o da legit çıktı sdf).

Çatırtı tahmin ettiğim şeyse eklem sıvıları kurumuştur, ki o tempoda normal supplement vs. olmadan.

eyvallah. nasil supplement almam lazim? bitek whey aliyorum bide vitamin.

sigorta yaptiramiyorum abi due process. turist deilim yesilkartim yok araftayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ramazanda beslenmenin hamuruna koydum. İftarda baklava gömdüm her gün. Tam bir gerizekalıyım. Tartılmaya gözüm yemiyor ama herhalde 3-4 kilo aldım. İşin komiği ilk 1 haftada aslında çok sağlıklı başladım pide mide yemedim, sahurda yumurta lor takılmıştım. Ama açgözlülük ağır geldi sonrasında.

Ramazan çıkışında normal beslenmeye ilaveten ne yapayım da bu aldığımı vereyim 1 ay içinde? HITT demeyin ömür boyu koşma özürlü oldum, üstüne üstlük 30'dan sonra da diz eklemlerim error vermeye başladı, bisiklet, eliptik hep işkence benim için.

1 saat Yürüyebilirim, evin yakını ağaçlık koru moru bişiler var
Yüzebilirim, ama teknik bilgim fail. 2 dakika kulaç attığımda dinlenme ihtiyacı hissediyorum.

Kendime çok kızıyorum ya. Tam form tutmaya başlamışken embesilliğimin kurbanı oldum. Halbuki efendi gibi yeseydim, doğal intermitten fasting sayesinde güzel sonuç alabilirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ara baya her gün gidiyorum spor salonuna önümüzdeki 4 ayda öyle olacak muhtemelen. Ama fazla ağırlığın altına giresim gelmiyor yeterli beslenemiyorum diye.

Ilk defa protein tozu kullanayım dedim ama araştırmaya üşendim. Fiyat performansı iyi ne alıyoruz nerden alıyoruz felan bi yönlendirin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...